Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romák az erősnek látszó...

A romák az erősnek látszó emberekbe kötnek bele gyakrabban, vagy a gyengébbnek látszóba?

Figyelt kérdés
Tehát, ha valakin látszik, hogy izmos, akkor az visszatartó erő számukra?

2015. febr. 24. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Cigany vagyok, ės sosincs feltunesi viszketesem azzal hogy megverjek, belekösek valakibe😁

mire jo ez?? Azzal nem leszek nagyobb, max jogosan aljas!


kerdesedre a valasz! az a baj hogy azok a romaknak akik verekedos nem szamit hogy izmosvagy e vagy sem foleg ha nem egyedul vannak😕😕a

az ha kigyurod magad nem jelenti azt hogy a ciganyok megilyednek toled.

2015. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel nincs nagy termetű kutya :D
2015. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakrabban ez a hangsúlyos. Indulj ki a nem romákból. Kibe kötnek bele hamarabb az emberek? Egy kigyúrt állatba vagy egy 20 kilós emberbe?


Ha izmos vagy max annyi, hogy ha egyedül van akkor nem köt beléd. Azonban ha nem egyedül vannak(90%-ban 100-an vannak) akkor lehetsz te 2 méteres verőlegény is neked véged van... lásd: Marian Cozma esete

Ő se 20kg meg gyenge ember volt mégis kis nyikhaj cigányok csinálták ki...

2015. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyedül egy 6 éves kislányt se támadnak meg, olyanok mint az állatok. Jól mondja a többi válaszadó, lehetsz te akárki ha rádmennek 5-en késekkel akkor teljesen mindegy.
2015. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na de azt ne mond hogy, a ciganyoknak gyurtalki ennyire mert lefordulok a szekröl😅😅😅

melyk ilyesztett meg ennyire ???

2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj haver. 5 évig bokszoltam, az utcán is sokat verekedtem. Egész jó is voltam, sokszor voltam olyan, hogy "kérésre" rendeztem át valaki arcát. A romák meg belém kötöttek nem is egyszer, méregettek, ki akarták próbálni magukat. Ment a kakaskodás, farokméregetés állandóan. Aki erős vagy nem átlagos abba azért kötnek bele, mert maguk alá akarják gyűrni, azt akarják, hogy fejet hajtson nekik. Aki meg gyenge azt meg csak szimplán szétverik. De ha kiállsz ellenük és megvéded magad, helyt állsz, akkor 1-2 biztosan veled lesz, mert ösztönösen tisztelni fog. Ennyi, ők így működnek. Sokkal másabbak, mint a magyar.
2015. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igy van, ahogy az utolso irja, meg akarják törni azt akit keménynek gondolnak, sokszor sikerül is nekik, élvezik, ha megtörnek valakit. De ha a másik nyer azt tisztelik.
2015. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!