Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről álmodsz gyakrabban?...

Miről álmodsz gyakrabban? Hogy valakivel romantikázol, vagy konkrétan szexeltek?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig az van álmomban, hogy vagy ismerős vagy ismeretlen lányokkal csókozózok, ölelgetem őket. Eddig egyszer álmodtam azt, hogy dugunk, de még régen volt.

Tegnap egy ismeretlen lány ült mellettem a kanapén álmomban, újságot olvasott. Nem is szóltunk egymáshoz, én megfogtam a kezét, ő adott az enyémre egy puszit, majd a vállára hajtottam a fejem. Azon gondolkoztam hogy mit szólna ha megcsókolnám, de nem mertem. Nagyon izgatott voltam, hogy hogy is közeledjek felé, de sajnos felébredtem. Ilyenkor mindig nagyon boldog vagyok. hihetetlen jó érzés fog el, aztán felébredve mindig elszomorodom. :( 20/F


2015. febr. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

én csak azt szoktam álmodni hogy szexelek, sosem álmodtam romantikázásról


22/l

2015. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leginkább csak rémálmaim vannak :(
2015. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vadkorte81 ***** válasza:
Nekem is csak remalmaim vannak.Altalaban arrol almodok hogy egy lany a kanapen ul mellettem,es ujsagot olvas.Eppen megfognam a kezet hogy megkerdezzem mi a fenet keres az agyam szelen hajnali 01:30-kor,de akkor latom hogy mar a te kezedet szorongatja,te meg csucsoritgetsz a levegobe.pffff...Nagyon izgatott lettem mert nekem meg oke is lenne a felallas de nem igazan osztana a felesegem ,aki a masik oldalamon alszik tuti a csajt kivagna az ablakon,a te fejedet meg belepaszirozna az agy melletti radiator fokai koze,mikozben azt kellene hallgatnom hogy tuti en allok a dolgok mogott,de sajnos en is felebredek ilyenkor....
2015. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Sajnálom hogy nem jó a kapcsolatod a feleségeddel.
2015. febr. 17. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem álmodok elérhetetlen dolgokról.
2015. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, hogy ismerősök azt mondták ússzunk át a Dunán, de a szemünket peckeljük ki fogpiszkálóval, hogy ne tudjunk elaludni, mert nagyon sokára fogunk átérni, és ha közben elalszunk, akkor belefulladunk a vízbe.


Mondtam nekik, hogy ez nem jó, mert az UV sugarak szét fogják égetni a szemünket, nem vagyok hajlandó ebbe belemenni. Aztán mindenki haragudott rám, végül kerestünk egy hidat és átsétáltunk azon.


Azért álmodhattam ezt, mert be van gyulladva a bal szemem és fáj, a Dunát meg talán azért, mert pisilnem is kellett.

2015. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy kabe... Sohasem álmodtam még romancikázásról, soha csak szex volt mindég... erre meg mi történt mi után válaszoltam a kérdésedre? Vaze, azt álmodtam, hogy egy sráccal enyelgek, de csak puszika meg kézfogás, tiszta nyál... fuj. Ja az egyes voltam egyébként.


22/l

2015. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!