Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átlagos 21. századi európai...

Riseagainst96 kérdése:

Átlagos 21. századi európai és magyar gyerek?

Figyelt kérdés
Linkelnétek nekem képet arról, hogy milyennek gondoljátok a 21. századi átlagos gyerekeket, illetve magyar gyerekeket?

2015. febr. 25. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Miért? XD Te még nem láttál?

Most úgy elképzeltem ahogy be vagy zárva kérdező egy sötét cellába egy számítógéppel és aktív internet kapcsolattal az elmúlt 20 évben XD

2015. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológia szemináriumra kell keresni. Véleményem szerint nehezen lehet ezt az egészet általánosítani, így gondoltam, megkérdezek másokat is, hogy mit gondolnak a dologról.
2015. febr. 25. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a baromsag hogy "Europai es magyar"? Aki ezt a kerdest feltette attol kerdezd mar meg hogy MO melyik foldreszen van. Minden magyar europai, azaz a kerdes maga ertelmetlen.
2015. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen érdekesen fogalmazta meg a kérdést, de a lényeg érthető szerintem. Tipikus gyerek, illetve tipikus magyar gyerek.
2015. febr. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!