Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most szerintetek tényleg...

Most szerintetek tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Azzal szeretném kezdeni hogy 18 éves leszek, tehát nem egy kis psis panaszkodik itt. Én ezt már tényleg nem bírom. Nagyon gyakran veszekszünk anyukámmal. Inkább a gyakorisága zavar és nem a "mélysége". Pl ilyeneken veszünk össze hogy én nyáron lazítanék egy kicsit a nagy hajrá előtt ő meg kiabál velem hogy tanuljak nyáron! Akkor Beleszól abba is hogy mit posztolok facebookon, van hogy meg kell neki mutatnom a leveleimet is. Akkor az is baj hogy szünetben, nyáron! fent vagyok a gépen még éjfél kor is. Azt mondja nem tudom eldönteni 18 évesen hogy nekem mi a jó és ezért elvinné tőlem a netet. de kiskoromban is folyton úgy büntetett hogy elvette a játékaimat egy hónapra akár, a legdurvább az volt amikor szemem előtt tépte szét az énáltalam varrott rongybabát.

És azt mondja túl nagy az arcom. Nekem elegem van már ebből a diktatúrából, úgyis nemsokára kikerülök egy még nagyobba.



2014. aug. 21. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád túl szigorú, de lehet ha látná, hogy igyekszel, nem szólna bele mindenbe. Apukám is ilyen.
2014. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!