Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szirmai...

Mi a véleményetek Szirmai Gergőről, Dancsó Petiről és FreddyD-ről?

Figyelt kérdés

Olyanokat ne írjatok hogy azok kik stb ha nem ismeritek akkor nem kell írni a kérdéshez.

Én Dancsó videóit szeretem,bár néha erőltetett és unszimpatikus megnyilvánulásai vannak szerintem.

Szirmait nem olyan régóta ismerem,mondták hogy jó,de nem nagyon érdekelt,csak megnéztem a szürke ötven árnyalata kritikáját mert tetszett a cím(hányinger ötven árnyalata:D)mert én is kb így nevezném,de nem akarok megsérteni senkit aki szereti,bár nem nagyon értem.Tetszett,megnéztem több videót,úgy láttam ért hozzá,jól csinálja és azóta nagyon szeretem,kedvenc lett.:)

FreddyD-t a barátom ajánlotta,de még nem jutottam el odáig hogy megnézzem.



2015. febr. 26. 08:06
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%

Nekem Szirmai a kedvencem közülük, az Ő videói nem csak szórakoztatnak de legtöbször kiváncsi is leszek arra a filmre amiről beszél. Mellete szól még hogy a feliratkozói hozzászólásai nem csak az elsőzésekből és egymás oltásából állnak, mint nagyon sok magyar videósnál.

Dancsó videói sem rosszak viszont mivel eleve béna filmekről van szó sosem érzem azt hogy tovább kellene gondolni a mondani valóját...

FreddyD Őt nem igazán ismerem, csak aDancsó

2015. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
* féle sárga kazettás videóból.
2015. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Nekem Dancsó tetszik még mindig a legjobban hármuk közül. A másik kettő is tök jó videós, de Dancsó szarkasztikus humorát, szövegeit nem tudom megunni, valahogy mindig is bírtam az ilyen embereket. A videói igényesen vannak összeállítva, maga az ember is szimpatikus, értelmes embernek tűnik, a szövege pedig néhol majdhogynem zseniális. Meg ahogy előadja, az is. És ő talán az egyetlen videós, aki random alapvető nyelvtani hibákból komikumot csinál, amit én nem látok erőltetettnek (talán bennem van a hiba, ez is megeshet).


Szirmait is bírom, ő is nagyon intelligens és tájékozódott embernek tűnik, és szerintem nagyon jó meglátásai vannak, jól is tálalja őket. Csak néha kicsikét irritál a beszédmódja, de egyébként nagyon jók a videói, és rengeteg mindenben egyetértek vele.


FreddyD-t is szeretem, bár tőle annyi videót nem láttam, mint a másik kettőtől.

2015. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 egy naaagy fan ***** válasza:

Én Dancsót kedvelem, de néha túl sok. :)

Szirmai forever! :D

FreddyD-t nem ismerem.

2015. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Dancsónak elég sokszor láttam a videóit megosztva face-en. Őszintén szólva sokáig nem akartam megnézni,meghallgatni, mert úgyvoltam vele, még egy "idióta" aki próbál poénos lenni....Majd meglestem egyet unalmamban....tetszett. ... majd azt vettem észre hogy már 2órája visszamenőleg lesem a videóit. Mára imádom :D Nagy arc az ember. Tetszik a humora. Okosabb mint gondoltam... még akkor is ha a kedvenc filmemet is "lefikázta" ....
2015. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
Freddy Rossz PC játékok sorozata nálam kedvenc volt, sajnos leállt vele. Szirmai kritikái megbízhatók és ráadásul viccesek is. Dancsónak a humora bejön, zavar, hogy néha ki jön a rasszizmusa.
2015. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Dancsoltó Péter válasza:

Dancsó. Továbbra is. Egy. YOLOVÁSZFIÚ! Nem értem mit nem értenek továbbra sem ezen az emberek.

Freddy meg régen csinálta a rosszpc játékokat, meg a kezdeti stádiumban lévő filmkritikáit is láttam, nem tudom hogy azóta meddig jutott, de én mindet szerettem, szerintem elég fain az összes.

2015. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szirmai kritikáit szeretem, mert bár nagyon sokszor más a véleményem egy filmről mint neki, vagy valamiről az életben remek vitaindító ez a filozófálgatás, szerintem egy fejlődő tinédzseragynak tök jó hogy bizonyos fontos kérdésekről valaki felvet gondolkodni valót, mint testvéri szeretet, szexizmus és társai. Kell ez, kevesen beszélgetnek ilyesmiről a fiatalokkal, és még kevesebb embertől fogadják el.


Dancsót még majdnem a kezdetektől néztem, a Kis Vu videója volt az első, imádtam. Magam is szakmabeli vagyok, így a szakmai kritikák poénokba csomagolva nagoyn is átjöttek a videóiban. Mostmár nulla szakmaiság jellemzi a videóit, csak random bevágások, túl sok lett a kérdezfeleket, és a szexuális segédeszköz. a beképzelt stílusa meg nagyon hamar lett vicces helyett taszító és gusztustalan, akár játssza, akár nem. A vlog kritikájában meg utolsó emberre vall, amit megtett azzal a vloggersráccal, akit parodizál. Tudom, hogy gagyi videós, de akkor is undorító. Egyszerűen már taszít, sok a kifizetett videó...nem nem és NEM...


Freddy, asszem a kultusz fő eleme nála, hogy mégiscsak ő a 0 pont a magyar youtubeon ő kezdte el, tőle indult az egész, ő inspirált számtalan videóst...jó humor, jó téma, szerettem.



Szerencsére egyébként sok az új videós. Alexovics is sok jó videót csinál, bár néha uncsi már a sok kérdezz felelek. A TheVR nagyon feltörekvő de engem nem fogott meg, bár jó amit csinálnak. És persze most láttam egy nagyon újat, ami szerintem hamarosan a nagyok közt lesz, a CultureGeeks. Ez az ebayes vonal nagyon jó, hiányzott már egy ilyen geekság magyarul, ami jó is.

2015. márc. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó,akiket írtál azokat nem ismerem,de köszi a tippet,utánanézek.

Ja,azóta FreddyD-től is megnéztem pár videót,tetszik,jó humora van. :D

2015. márc. 6. 12:28
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Én csak Gergőt nézem... Ő az egyetlen aki tényleg szimpi a felsúroltak közül. És az Ő munkája a legigényesebb, legalábbis tartalmilag. Dancsó szerintem már elég gusztustalan és csak a nézettségre/pénzre megy... És sokszor vannak rasszista megnyilvánulásai, valamint a tolvajkergetőkel haverkodik. FreddyD-t régen bírtam, de sajnos ezek a focis cuccai és Dancsóval való együtt működései nem kötnek le engem.
2015. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!