Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szirmai...

Mi a véleményetek Szirmai Gergőről, Dancsó Petiről és FreddyD-ről?

Figyelt kérdés

Olyanokat ne írjatok hogy azok kik stb ha nem ismeritek akkor nem kell írni a kérdéshez.

Én Dancsó videóit szeretem,bár néha erőltetett és unszimpatikus megnyilvánulásai vannak szerintem.

Szirmait nem olyan régóta ismerem,mondták hogy jó,de nem nagyon érdekelt,csak megnéztem a szürke ötven árnyalata kritikáját mert tetszett a cím(hányinger ötven árnyalata:D)mert én is kb így nevezném,de nem akarok megsérteni senkit aki szereti,bár nem nagyon értem.Tetszett,megnéztem több videót,úgy láttam ért hozzá,jól csinálja és azóta nagyon szeretem,kedvenc lett.:)

FreddyD-t a barátom ajánlotta,de még nem jutottam el odáig hogy megnézzem.



2015. febr. 26. 08:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Gergő a legjobb :D
2015. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%

Én anno 10-11 éves koromba az egyik barátnőmmel kezdtem el nézni a rossz pc játékok sorozatot. Bár nem minen poént értettem, de már akkor is nagyon tettszett. Aztán 1-2 éve kezdtem el újranézni ezeket a videókat. Szóval nálam ez a nosztalgiázás :D Nagyon bírom a humorát, még mindig ő a favoritom :)

Aztán jött Dancsó és a Videómánia. Amikor feliratkoztam, még csak olyan 70.000 feliratkozója volt, szóval már törzsvideós vagyok :) Tőle a magyar filmekről készült videói a kedvenceim meg persze a kérdezz-felelekek. Nagyon bírom a humorát.

Szirmait nagyra értékelem a kritikáit (bár néha nem értek vele egyet). Mivel később rendező szeretnék lenni, ezért nagyon jónak találom a kritikáit.

14/l

2015. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

Szirmai Gergőt és Dancsó Petit mai napig nézem. Nagyon szeretem őket, de összehasonlítani nem lehetne a 2embert. És hát FreddyD. Ő volt az első,akit folyamatosan néztem, majd egyre kevesebbet. Most pedig már egyáltalán nem tudom megnézni a videóit, zavar a stílusa. Persze örülök,hogy van felesége,gyermeke, de a videóinál nem gyarapítom a nézőszámot.:)

Szóval Peti+Gergő a legjobb:) szerintem.

2015. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
30%

Nálam FreddyD az örök favorit, főleg a rosszpcjátékok miatt, bár a filmbarátok és egyéb apróságok is kifejezetten szórakoztatók, igaz más szempontból.


Dancsót is azután kezdtem el nézni, hogy Freddy valamelyik videójában vagy talán egy korai filmbarátok epizódban említette őt. Dancsó régi filmes bemutatói nagyon jók, és amúgy is egyetértek Dancsó nézeteivel, szóval őt is szereten, az már más kérdés, hogy a szakszerűen videók egy része nagyon erőltetett szerintem, jobban járna ha inkább kevesebb, de minőségibb videót csinálna, nekem a filmes bemutatók ezreszer jobban tetszettek mint brámelyik szakszerűen.


Sziramitól nem láttam túl sok videót, de nekem nagyon sok az az ember. Nagyom túl játsza a szerepét és a videói sem fogtak meg soha, ezért is nem nézem.

2015. ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Gergő a kedvencem... Nem a filmek miatt hanem a világnézete megegyezik az enyémmel. Úgy értem a fiatalságot nem arra buzdítja, hogy a maradi (most gondolok rasszizmusra, hím-sovinizmusra) dolgokban higgyenek, hanem ennek az ellentetjében. Emellett vicces is.

Dancsót sokat néztem, de szerintem a régi videói 100000x jobbak mint a mostaniak.

FreddyD-t nem nézem.

Egyébként ha ajánlhatnék csatornát akkor Csebe99, Pamkutya és a favoritom JustVidman ^ ^

ˇ

2015. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szirmai: jó fejnek tartom.


Dancsó: róla egy párszor már kifejtettem a véleményemet: a régi videói jók, az újak nem.


FreddyD-t nem ismerem, de egyszer majd biztos megnézem.

2018. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szirmai úr: mai napig zseniális youtuber.


Dancsó Péter: régen jó volt, most már nem. 2015 óta számomra nem létezik.


FreddyD-nek a Rossz PC Játékok sorozatát nézem, az jópofa, a többi videóját nem ismerem.

2018. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Mindhárom jó, bár Dancsó sajnos alaposan elcelebesedett az utóbbi években, de a régi videói ütnek. FreddyD nagyon jó, király, a magyar Youtube-ozás úttörője. Szirmai is csúcs.


Szóval, kedvenceim, számsorrendben:


1. FreddyD

2. Szirmai

3. Dancsó (ezek az új videók nagyon nem kellenének)

2019. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!