Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belső, vagy külső?

Belső, vagy külső?

Figyelt kérdés
Másfél éve megismertem egy fiút. 3 évvel idősebb nálam, Facebookon talált meg. Rengeteget beszéltünk, és ahogy folyamatosan megismertem, megkedveltem, majd megszerettem, azután már csak azt vettem észre, hogy folyamatosan rá gondolok, lefekvés előtt, ébredés után, egész nap. Nagyon gazdag a belső lelki világa. Azután eljött a találkozás napja majdnem egy év után. És bár képeken láttam, de mégis kissé meglepő volt. Azt kijelenteném, hogy egyáltalán nincsenek kikötéseim a külsővel kapcsolatban, szemszín, hajszín, ilyen dolgok teljesen jelentéktelenek. Viszont mégis van valami a külsejében, ami taszít. Nem tudom megmondani, mi az. Igen, sajnos egy kissé bennem is élnek ezek a filmek és média által belénk tukmált ideálok, hogy magas, sportos... és lehet, hogy talán kissé ez is zavar, hogy alacsony, és kissé duci (minimális mértékben), de a legfőbb, ami hiányzik belőle, az mégis a határozott és férfias kisugárzás. De ez sem a beszédében, sem a fellépésében, sem a mozdulataiban nem nyilvánul meg. Pedig találkoztam már nálam is alacsonyabb, vékony fiúval, akinek hihetetlen férfias kisugárzása volt, nagyobb, mint bármelyik más égigmeszelő férfitársáé. Azóta többször találkoztunk élőben, de mindig rossz érzésem van mellette. Ha interneten beszélünk, az teljesen más, ott újra és újra belészeretek, mert jó ember, tiszta lelke van. De nem tudok mit tenni, élőben mégis kissé taszít. Mit tehetnék? Idővel ez változik majd? Esetleg hasonló személyes tapasztalatok?

2015. febr. 26. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tetzsik a külseje, ezen nincs mit ragozni. Aki azt mondja, cska a belső számít, az hazudik. Vagy nem elgé jó a belsője ahhoz, hogy a külsejét kompenzálja. barátzóna és ennyi.
2015. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval.. Szerintem azért adj meg neki pár esélyt, talalkozzatok többet.. A belsejébe se egy csettintesre szerettél bele..
2015. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Éppen ez az, a belsője fantasztikus, nem is tudom, fogok-e valaha megismerni ilyen embert, mint Ő. Tehát a belsője csodálatos. Csak a külsőre, valahogy nem..

Kedves Második!

Igen, gondolkoztam én is ezen, hogy talán csak idő kell, amíg hozzászokok. A kérdés csak, hogy mennyi idő után dől el, hogy lehet-e folytatása, vagy valóban barátok maradunk. Azt még leírom, nem tudom mennyire befolyásolja a tényeket, hogy Ő már többször szerelmet vallott, és tudom, hogy nagyon szeret engem. Ez csak még nehezebbé teszi a dolgot, mert tudom, mennyire szeret. És bűntudatom van, amiért én nem tudom ennyire viszont szeretni.

2015. febr. 26. 21:54
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
igenis csak a belső számít, de azt facebookon való levelezésből nem lehet teljesen megtudni hogy mégis pontosan milyen az az ember belülről.
2015. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki még esélyt, végül ha tényleg úgy érzed mond meg neki, persze ne bántóan. Ami nem megy, azt nem kell eröltetni...
2015. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tudod kérdező: A külső megfog, a belső megtart. Ha semmi vonzót nem találsz a külsejében, lehet Teréz anya lelkületű is, ott a kémia meghalt. Nagyjából hasonló helyzetben vagyok, ezzel nem szemetelném tele a kérdésed, a léyneg, hogy ha fizikailag nem vonz igazán, több találkozó után se, úgy én nem erőltetném a helyedben :(

2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért azt vegyük hozzá, hogy a külsőt könnyen lehet alakítani. Ráveszed, hogy menjetek közösen kondizni esetleg egy hajvágásra és már merőben máshogy néz ki az egész ember. Az mondjuk aggasztóbb szerintem, hogy élőben nincs meg az a fesztelenség. Egészen biztos vagy benne, hogy ennek csak a külső az oka?
2015. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, biztos vagyok benne, hogy csak a külső. Belülről ismerem, és szeretem.
2015. febr. 26. 22:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Jartam mar igy en is. Ugyan ez a story, belsore tokeletes, kivul, futottak meg kategoria. De en adtam neki egy eselyt. Es valahogy megszerettem kivulrol is. Belezugtam kivul-belul. Igaz nem tartott soka csak 2 evig a dolog, de a szakitas oka a tavolsag volt, nem a kulseje. Szoval en adnek neki eselyt. Egy probat meger!
2015. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a külső nem csak a szemmel látható dolgokat jelenti. Ide tartozik a hangja. hangszíne, hanghordozása, beszédstílusa, a kisugárzása, vagy ennek hiánya, a szaga, és ezer más, ami a tudatalattinkban eldönti, hogy lehet-e belőlünk egy pár, vagy nem. És a tudatalattit megerőszakolni nem lehet. Ezért nem szerencsés a netes ismerkedés, vagy a távkapcsolat. Beleszeretsz a róla magadban kialakított, idealizált képbe, aztán jön a keserű valóság.
2015. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!