Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan találtatok rá...

Ti hogyan találtatok rá azokra, akikkel egy osztályba jártatatok gimiben?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sehogy nem kerestem fel senkit!
2015. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeptember elsején bementünk egy osztályterembe, és ott volt mindenki.
2015. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy érted, hogy ha már rég végeztünk a gimnáziummal?

Alapvetően elég sok lehetőség van ilyesmire. Én nemrég érettségiztem, de a szüleim anno az iwiwen, kifejezetten erre létrehozott fórumokon tartották a kapcsolatot a volt osztálytársakkal. Ma már iwiw ugye nincs, de számtalan más lehetőség van: facebookon is sokan fent lehetnek, érdemes nevekre keresni, vagy csoportokra, esetleg megosztani egy bejegyzést nyilvánosan, amiben xy személyeket keresel, és megkéred, hogy az ismerőseid is osszák ezt meg, így könnyen terjed sokakhoz. Persze nem mindenki használ facebookot - viszont mindenki adatai benne vannak a naplóban. Vissza kell menni a régi iskolába, kikérni a naplókat, ott van a nevük, régi lakcímük, akár telefonszám, szülő neve stb, így már bárkit meg lehet találni. Ezen kívül biztosan van az iskolának öreg diákokat egyesítő szervezete, az ő segítségüket is lehet kérni.

2015. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!