Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki nem ismer egy módot,...

Valaki nem ismer egy módot, hogy megleckéztessek egy nálam kicsit erősebb testalkatú, edzettebb gyereket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki állandóan bánt, mint szóval, mint testileg, és eddig tűrtem, de most már valahogy vissza kell adjam neki, de nem tudom hogy, mert én nem ismerek ilyen önvédelmi taktikákat.... valaki esetleg tudna segíteni? Leginkább azt szokta csinálni, hogy mindkét kezemet kicsavarja, és "rárak" a padra, jelképezve, hogy nyert.... de nem akarom hátba támadni, meg ilyesmi, mert az nem lenne fair, csak valami kisebb "kölcsönt" szeretnék adni neki. Ha valaki ír erre valamilyen önvédelmi taktikát, előre is köszönöm!
2015. febr. 28. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Húzd meg az anyját:)
2015. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó volt, de komolyan, valami önvédelmi taktikát ismersz erre?
2015. febr. 28. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyél be egy nagy vastag könyvet/lexikont. És amikor jön veled szembe, üsd meg vele az orrát.
2015. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Paprikaspray
2015. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg krav maga?

Ha nem akarsz edzésre járni,akkor neten találsz videókat és gyakorolj egy baráttal.

Azért egy edző hasznosabb lenne,de te döntöd el,mennyi energiát fektetnél bele,hogy visszavágj.

2015. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks, köszönöm a választ!
2015. febr. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!