Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hisztek a KARMÁBAN? Szerintete...

Hisztek a KARMÁBAN? Szerintetek van valóság alapja vagy csak ez is egy "kitaláció"?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitaláció.
2015. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ott van példának hasfelmetsző Jack, még ma sem tudják hogy ki volt, na a karma ott hol volt? Vagy mondjuk a vallásba, amikor isten nem ment meg valakit akit halálra ítéltek, akkor istent nem bünteti a karma?
2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pelgrim ***** válasza:
Igen, szerintem van a Karmának valóságalapja, de az nem a tettek, hanem a hajlamok. A hajlamok lesznek a jövőben az eszközök, hogy előbbre haladjunk a 'számunkra elrendelt tökéletes isteni ötlet' felé vezető úton.
2015. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz karma alatt?


Mert a hatás/ellenhatás megfogalmazás igen csak elnagyolt és leegyszerűsített szemlélet.

2015. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen semmilyen valóság alapja csak azért találták ki, hogy az emberek maradjanak becsületesek, mert az úgy "kifizetődő".
2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!