Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek találod ezt a...

Milyennek találod ezt a lányt? (lent kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. márc. 5. 16:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szép lány. Tudom, hogy nehéz. Beszélgess vele, próbáld meg kitalálni, hogy bejössz-e neki. Ha igen akkor szedd össze a bátorságod és ne agyald túl a dolgot.
2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Értem!

De te miért nem ?!

XD Mondd meg neki hogy szereted,és kész.

Ja és ha jó barátod mac jól leba##

2015. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Leszel a csajom?

Ennyi!:-)

2015. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé:de szerintem ahoz túl intelligens!
2015. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Egy kép jó lenne rólad.

Nem mind ha csak a külső érdekeli a nőket!:€

2015. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 emendems válasza:
hát haver. Szerintem nagyon csinos és csodaszép a tekintete. Nem az az átlagos...és ha még tud főzni is. Asszonynak való :)) Na mindegy. Én a helyedben azonnal cselekednék, mert a végén valaki lecsapja a kezedről. Mondjuk én :D
2015. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Vagy én!

:D

2015. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ő is érdeklődik utánna?
2015. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

17:14, 17: 14 -ugye ezt ti sem gondoltátok komolyan? :D remélem azért nem erdélyiek vagytok..asszem akkor aggódnom kellene :))

Uccsónak: nem is tudom. Mindenkivel olyan barátságos, de távolságatartó. Szerintem egy kalap alá vesz a többiekkel..

ui: képet nem rakok. Nem vagyok egy Don Huan, azt a szerepet meghagyom másnak. És különben sem én vagyok most külsőleg a lényeg:P

2015. márc. 5. 17:24
 20/31 anonim ***** válasza:

Az én ízlésemnek túl erős a testalkata, mert a kifejezetten pici, vékony, törékeny lányok tetszenek. De ha reálisan nézzük, akkor szép, az arca kifejezetten nagyon szép.


Ami viszont eszembe jutott, az az, hogy flegmának és egoistának tűnik. Aztán leírtad, hogy medika... hát jól beletaláltam. Az orvostanhallgató nőknél bunkóbbakat és nagyképűbbeket nehéz találni a földgolyón. Mondom ezt úgy, hogy lassan végzek orvosin.

2015. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!