Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyennek találod a Jófogás...

Milyennek találod a Jófogás nevű hirdetési oldalt, mik a tapasztalataid vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. nehéz-e beregisztrálni ... vevőként milyen... eladóként milyen... mik az előnyei, hátrányai más hirdetési oldalakkal összehasonlítva...stb.

2015. jan. 18. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudtam eladni rajta keresztül semmit, szemben a vetélytársával, a volt apróddal.


A vevőknek azt tanácsolják, hogy ne utaljanak előre...

És az eladóknak akkor milyen okosságot tudnak mondani?!

Ugyanis utánvéttel nem küldök semmit!

2015. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Osztom az elsőt!


rakás sz@r. Nem is használom. Akkor inkább vatera és fizetem a jutalékot meg a feltöltési díjat, de ha épeszű árakat szabok akkor elvisznek mindent idővel.

2015. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
* + ott legalább van egy visszajelzés a vevőről is meg az eladóról is az értékelései alapján.
2015. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
oszt mé nem küldöd utánvétellel kedves első? milyen hátrányod származik belőle? mivel a jófogásnál ha nem veszi át a vevő a csomagot a visszaszállítás nem kerül díjba, míg máshol igen. Hogy lehet kevés agysejttel élni a világon? sose fogok rájönni....
2015. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem jók a tapasztalataim.

Kisgyermekes édesanya vagyok, a csecsemőkori babaápolási eszközökből, játékokból kinőttünk- így ezeket tettem most fel az ingyenes időszakban.

Gyakorlatilag minden feltett termékemet 1-2 napon belül elvitték az összeset.


Részemről normális áron (a bolti ár felénél kevesebbért az olyan eszközöket is, amelyeket gyakorlatilag nem használtunk), tökéletesen tiszta, szép állapotban, kezelési útmutatókkal, igényes, tiszta környezetben fényképezve tettem fel és nem sajnáltam az időt a részletes leírásra sem.

(pontos méret, márkáról, saját tapasztalat a használatról vagy hogy mennyi idős kicsinek jó a játék és mit fejleszt, személyes átvételi lehetőséget is megadtam nap közben a munkahelyemen is, mert tényleg nincs mit szégyellnem, ezek szép, igényes holmik voltak).


A GLS futár kijött a csomagokért, mindennap többet vitt- az elején adtam neki borravalót, így mindig korrekt és normális volt. Másnapra már jöttek az emailek, hogy kiszállíttották, 3 munkanapon belül a számlámon volt az ára- pontosan annyi, amennyiért eladtam.

én egy füzetben írtam a termékkódokat, árakat, a vevők kontakt adatait és így tudtam ellenőrizni mindent.


Fogok még feleslegessé vált babás, kisgyermekes dolgot feltenni, mert nekem megérte.


Meggazdagodni belőle természetesen nem lehet, arra jó, hogy a kinőtt, de még szép dolgokat pénzzé lehet tenni és az ovisomnak beruházok belőle olyan játékokra, amik most érdeklik.


Az OLX-en is fel szoktam tenni párhuzamosan a hirdetéseket- most az akciós GLS szállítás miatt onnan letöröltem- de hasonló mindkettő.

Nekem még nem reklamált senki, hogy silányságot küldtem volna, a személyes átvételkor is ki lehetett próbálni mindent (pl. elemes játékot elemmel stb.), szoktam apróságokat ajándékba adni (pl. kis plüss figurát vagy gyerekdalos mondókákat vagy kottákat stb.)

2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó, de nem annyira felkapott mint a vatera.

Nagyon béna, hogy nem lehet netes fotót feltölteni. Ez kiborító.

A futár meg egyenesen rémálom. 2 ezer Ft, de ha te rendeled meg akkor 1000 Ft. (vagy max. 1500)

Így nem csoda, hogy visszautalják a pénzed, ha sikertelen a kézbesítés.

Ez a ne utalj dolog meg szánalmas.

2015. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tiszta szerencsétlenkedés ez a Jófogás... módosítottak a kategóriákon és egy csomó hirdetésemnél nem adja be a képeket. Nem loved-brand lesz ebből, hanem hated-brand... iszonyat ez a folyamatos látszólagos jóindulat mögé rejtett bénázás.
2015. jan. 23. 09:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjatok még egy futárt, ahol 20-40kg-os csomagot 1900Ft-ért szállít el utánvétellel. Jah, hogy nem tudtok? Kötelező a jófogás futárt választani? Nem. Akkor mi is itt a probléma? Az megint más dolog, hogy valaki előreutalással vagy utánvétellel adja el a cuccát.
2015. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csak frissíteni kell a terméket és utána jó lesz a kép is. Általános oskola 7-es informatika óra
2015. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az ingyenes szállításos kampány beharangozásakor igazán illett volna szólni, hogy bétaverziós még az oldal (tehát nincsen még készen, nem alkalmas tartós és folyamatos használatra). Beleölik az emberek az energiát (a hirdetéseik feltöltésébe és menedzselésébe), utána rájönnek, hogy csak félig-meddig működik az oldal. A mai napon pl. totálisan készen van. 2015 01 23
2015. jan. 23. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!