Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ti lennetek a "fonokok"...

Ha ti lennetek a "fonokok" hogyan reagalnatok?

Figyelt kérdés

Van egy szinjatszo csoportunk. A tagok altalaban cserelodnek, ugy, mert, ha valaki elkerul egyetemre, vagy ugymond nagy lesz a szerelem, akkor nem igazan van idejuk jonni. Mindenki onszantabol jott, szoval nem lett senki kulon ertesitve, hanem ki lett hirdetve, es aki akart, az jott.

Van egy lany, akit mar 3 honapja nem lattatok volna, nem tudjatok mi van vele, miert nem jon. Vasarnap ebed utan van mindig a megbeszeles, es nem jott 3 honapja. Nem foszerepe van, hanem az ugynevezett "nep" tagja, ahol vannak meg vagy 25en.

Majd jo 3 honap elteltevel megint elkezdene jonni.

Nem vagyunk annyira joban, hogy mindenrol beszamoljon, hogy mi van vele, kerdezni meg nem akarnatok.


2015. márc. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagy szerepe, tehat ugymond nem all meg az elet nelkule, akkor mindegy hol volt.

Eddig az elete mas teruleteire koncentralt, de visszatert, mert szeretett, es szeretne megint ott lenni.

Nem kerdeznek semmit. :-/

2015. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem lennék biztos hogy ott lesz az előadáson. Elküldeném és keresnék valaki mást helyette. Nem szeretnék megbízhatatlan embert egy ilyen döntő előadásban
2015. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rolam van szo. Szoval 3 honapig teljesen kimaradtam. Ugy volt, hogy megyek a fellepesunkre, elotte minden nap voltam probalni, viszont megbetegedtem. 1 jo honapig nem tudtam sehova menni. Utana lett volna lehetosegem megbeszelesekre menni, de szegyelltem menni, hogy mi lesz. 3 honap alatt 2x lattam a fonokot, de akkor se volt alkalmam beszelni vele.
2015. márc. 6. 19:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Soha senkit nem kuldenek el. Es olyanok a fellepesek, hogy nincs is helyunk, mindenki oda all/ul, ahova akar. Kulon lapunk sincs, mindenki fog egyet es kesz.

Voltak paran, akik szoltak a fonoknek, hogy nincs idejuk jonni, majd evek multan visszajottek.

2015. márc. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!