Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok? Féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
A barátomnak van 2 lánybarátja és most kitalálta h mikulás alkalmából venni akar nekik egy-egy kis apróságot.. ez mi ez? (szerintem nincs is annyira jóban a két csajjal, mondjuk mind2vel beszél facebookon az egyikkel különösen sokat szinte naponta és erre ő azt mondja ne legyek féltékeny, mert neki csak én kellek!)
2013. dec. 4. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarod neki megszabni, hány méter távolságot tartson meg egy lánytól?
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Barátság? Ne keressük már mindenben a rossz szándékot.
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első: ha tudnád hányszor csapta ki a balhét emiatt :) de tudod ő meg egyből azzal van hogy akkor nem beszél az illetővel nekem meg lelkiismeret furdalásom van h miattam nem beszél vele.
2013. dec. 4. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:

mi màst mondhatna, ugye? meg akarja hùzni mindkèt ribit, hàt persze, h csak baràtilag.... ajàndèk, chat...aha. persze.

ne legyèl màr lyen naìv. keress te is baràtot magadnak, akinek veszel mikulàs ajàndèkot. de elotte kèrd ki a pasid vèlemènyèt

2013. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jah és az a legszebb az egészben hogy még ő a féltékeny mert általában fiú barátaim vannak, és ha némelyiknek van kissé utalgatós beszólása már egyből hogy rám akar biztos mászni...
2013. dec. 4. 21:35
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

"...hol bizalom nincs..."

ugye....

2013. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

egyszer sem adtam neki rá okot hogy ne bízzon bennem! meg se csaltam meg semmi!

(de hé a végén még én kerülök ki hibásként hogy miért vagyok féltékeny a barátomra attól függetlenül h lányoknak vesz ajándékot)

2013. dec. 4. 22:05
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

én nem látok emögött spec semmi rosszat, mert az én baráti köröm jelentős részét srácok teszik ki és szerencsére csak némelyiknél kell küzdeni a bnőkkel h értsék meg h nincs köztünk semmi.

volt már h kaptam mikut vmelyiktől de sztem emögött kb annyi van, ha feljön hozzám, hoz egy sört.

De mondjuk ez én vagyok, meg az én barátaim.

2013. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hogy a végén még te jössz ki hibásnak hanem te vagy az. Jó hogy azt nem szabad már meg neki hány szót mondhat ki naponta egy lánynak aki nem te vagy. Ki ő a kutyád? A rabszolgád? Senki mással nem csinálhat semmit? Ez egy kib*szott baráti gesztus. Attól hogy neked szenny barátaid vannak ő még nem teheti meg? Ki vagy te? Az ilyen nőktől falra mászom komolyan. Ez az tipikus, mindenki csak elakarja lopni tőlem, és a hátam mögött csak röhögnek skizofrén típus. Szánalmas. Kap egy választ ami mellette szól, NEM ÉRVEL de ez már elég hogy meg ne forduljon az a fejedbe hogy te b*sztál el valamit. Hány éves vagy? 11?
2013. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!