Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok egy ilyen...

Ti hogy reagálnátok egy ilyen szívatásra? Nagyon dühösek lennétek?

Figyelt kérdés

Ismerőseink okos TV-jén, mikor nem figyelnek, felvennénk egy héten a lottósorsolást.

Következő héten mikor újságoshoz megyünk, valahogy meggyőznénk őket, hogy vegyünk lottót, és úgy intéznénk, hogy az egyik szelvényüket mi töltsük ki... a múlt heti lottószámokkal. Ismerem őket, szerintem ez megvalósítható lenne.

Aztán a következő lottósorsolásnál betennénk az azelőtti hetit a TV-ben, így azt hinnék, hogy nyertek. :)

10 perc öröm után szólnánk, hogy mi a helyzet.



2015. jan. 31. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
A lottónyeremény akkora összeg amivel szerintem nem szép dolog viccelődni. Álmokat és reményeket hoz az összeg, lehet, hogy agyvérzést kapnék örömömben, és a te lelkeden száradna :)
2015. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kicsit erős... gondold el, hogy 10 percre (ami ebben az esetben végtelenül hosszú) beleéled magad abba, hogy megszűnt minden gondod, megoldódott minden problémád, nyertél. És utána közlik, hogy hahaha, nem is, maradt a havi nettó 80ezred meg a devizahiteled, csak vicceltünk.

Engem ez iszonyúan meggyötörne.

2015. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon erős, én nem díjaznám, ha velem tenne ilyet valaki.
2015. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul viselném, nekem is, mint a legtöbb embernek, az anyagi természetű problémáim a legsúlyosabbak.
2015. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már átlépi azt a bizonyos határt.

Csak gondolj bele az ő helyzetükbe.


Ha velem csinálná meg ezt valaki, többé nem lenne az ismerősöm.

2015. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Túl erős. Úgy érezném mintha te személy szerint elvetted volna tőlem azt a néhány milliárdot.
2015. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért nincsenek olyan anyagi helyzetben, hogy a lottónyeremény nélkül nem tudnának megélni.
2015. jan. 31. 11:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi is megélünk lottónyeremény nélkül, meg mások is. Látom, nem érted, mi a legfőbb probléma az ötleteddel.
2015. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy megélni nem tudna! De ha ez szerinted ekkora poén tedd meg, úgyis elbénázod, ha ennyire nem értesz dolgokat a világból :D Remélem ha felnősz kinövöd ezeket...
2015. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez tényleg erős. Nem azt mondom, hogy nem lehet rajta túllépni, de ez a nyeremény tényleg annyi, hogy ha ügyesen kialakít belőle az ember egy rendszert, akkor (anyagi) gondok nélkül életnek még az unokái is. Ezt a biztonságot a zsebedben érezni, utána pedig mégsem...

Másrészt meg sem tudnátok csinálni, mert a sorsolás végén megmondják, hogy hány és milyen nyertes szelvény volt, tehát hiába tűnik úgy, hogy nyertek, a telitalálatos szelvények száma mellett akkor is egy nagy nulla fog szerepelni, és a műsorvezető is teli torokból fog sajnálkozni, hogy nincs telitalálat, ezért következő héten ennyi meg annyi lesz a nyeremény.


Inkább csinálj/vegyél kamu sorsjegyet pár százezer forintos nyereménnyel, az még nem annyira eget rengető :)

2015. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!