Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utcán meglátod a kedvenc...

Ha az utcán meglátod a kedvenc (női) sztárod ciki megkérni hogy csináljatok egy közös képet?

Figyelt kérdés

nem feltétlen Magyarországon hanem bárhol

15F



2015. márc. 9. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem égő autogrammot kérni tőlük,de közös fotó már 100x égő.A sztárok is ugyn olyan emberek,mint bárki.Mindenki tehetséges valamiben.Azért mert ők valami másban tehetségesek nem kell őket máris sztárnak lefesteni.
2015. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én tuti képet kérnék. ne aggódj emiatt, nem gáz. mindenki ezt csinálja, és különben sem fogtok soha többé találkozni, akkor meg nme mindegy?:D
2015. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de azért vannak kivételek. Pl. ha társasággal van, nem illik feltartóztatni, és akkor sem, ha siet vagy telefonál.
2015. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Azért más, ha valaki szénlapátolásban tehetséges, vagy esetleg valami alkotói tevékenységben. Ez utóbbi ugyanis sokkal többet ér.


Szerintem nem ciki, de én nem tennék ilyet, mert nem akarnám feszélyezni. Abban igaza van az elsőnek, hogy ők is ugyanúgy emberek, mint mi, elég idegesítő lehet amúgy is, hogy anélkül nem tudnak leugrani a sarki vegyesbe, hogy felismernék őket.

2015. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

"Abban igaza van az elsőnek, hogy ők is ugyanúgy emberek, mint mi"


Nem, ok vallaljak a nepszeruseget es annak minden kovetkezmenyet, ne sajnaljuk mar a sztarokat!

2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavarod meg őt valamiben, és udvarias vagy, akkor szerintem megkérheted. De a nemleges választ is el kell fogadnod.

A véletlen találkozás helyett viszont keress alkalmakat, mikor a kedvenced nyilvánosan megjelenik, ekkor ugyanis - hacsak nem nagyon megközelíthetetlen az illető - hagynak lehetőséget a rajongóknak autogramkérésre, netán fotózásra.

Mi például elmentünk Dublinba a kedvenc színészünket megnézni színpadon. Előadás után a bárban várakoztunk, nem mentünk oda hozzá, míg a kollégáival, ismerőseivel beszélgetett, csak mikor már ment a ruhatár felé. Meg is lett a jutalmunk, beszélgetett egy kicsit velünk, és közös kép is készülhetett.

2015. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2015. márc. 10. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyaltalan. Ok azzal, hogy a nyilvanossag elott elnek, vallaljak, hogy az utca embere felismeri/zaklatja oket. Ha ezt nem birjak, akkor menjenek irodaba dolgozni vagy metrovezetonek...


Mi pl. probaltunk fotozkodni a Seal-el egy Apple boltban de bunkon annyit mondott No es hatat forditott.


A parom viszont talalkozott az Arnold-al (szinten egy boltban) es siman lefotoztatta magat vele ugy, hogy meg a binyojat is megfogta az oregnek :D

2015. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%
Attól függ, ki az a kedvenc női sztár. Meg hogy magyar-e vagy nem magyar. Én.mondjuk külfüldihez soha nem mernék odamenni. Meg most nézd a másik oldalát: te örülnél ha egy tök idegen ember veled akarna fotózkodni? Én a helyedben azt csinálnám hogy előbb magtudnád, tényleg elválallja e. Én mondjuk csak úgy ha 3szrevenném a kedvenc szinésznőmet az utcán, nem állnek le vele fotózkodni mert akárki észrevehet. Amùgy cikinek nem ciki de mint mondtam attól függ hogy ki az illető.
2016. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 te te te ***** válasza:
55%
Velem mar tobbszor megesett, hogy egy hosszeretett horessegemet lattam velem sembe menni az utcan. Megesett mar hogy a szemukbe neztem, es lattam a szemukben hogy felismerem oket. De en keresztul neztem rajtuk, hisz bennem is el az empatia, es valljuk be, ki az aki leszolit egy vafidegent az utcan? Mi kotelezi ot, hogy alairjon valamit, fotozkodjon valakivel akit nem ismer? Ugyan olyan ember, mint mi vagyunk. Hadjuk oket is elni, hisz nem vallaltak hogy ne legyen magan eletuk.
2017. aug. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!