Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy KISS a...

Szerintetek ciki hogy KISS a kedvenc együttesem?

Figyelt kérdés
a 70-es évekből vannak és én nagyon bírom öket sokan azt mondják tök ciki hogy szeretem mert 60-on felül vannak tényleg ciki és ne mondjam senkinek hogy mi a kendvenc zenekarom?
2014. márc. 1. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Sokkal sz.rabb, ha gépzenét hallgatsz.
2014. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, én is nagyon szeretem, bár nem a kedvencem, de szívesen hallgatom bármikor. Figyelj, nincs miért szégyenkezned, szóval ha valaki kiröhög ezért, azt csak sajnálni lehet; nehogy már te bujkálj azért, mert szereted a rock zenét, milyen rocker vagy te? :P :)
2014. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig ez a "szerintetek ciki" kérdés a ciki... Miért lenne az? A retardált gépzene az ami ciki.
2014. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, még a Family Guyban is pozitív hősök voltak, pedig ott aztán szétfikáznak mindenkit. :)


Kábé őket mindenki szereti, azonkívül már klasszikusok is.

2014. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem igazi rock and roll hösök inkáb nem fogom szégyelni ök legalád LEGENDÁK közé számitanak nem úgy mint ezek a hülye elkanászodot énekesek
2014. márc. 1. 22:46
 6/7 anonim válasza:
A VILÁG LEGJOBB BANDÁJA!!!!!! vállald fel a sok mai szarral szemben!!!
2014. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Az a ciki, aki nem tudja élvezni. Meg akinek ez a sok trágya slágerlistás humanoid a zene.
2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!