Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb ha valaki...

Melyik a rosszabb ha valaki ehen hal vagy folakasztjak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az egyik rosszabb mint a masik, csak kivancsi mindenkire a velemenyere
2015. márc. 12. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb ha éhen hal
2015. márc. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az éhhalál.
2015. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az éhhalál lassú, a nyaktörés (akasztás) gyors halál.

Következik ebből, hogy a legrosszabb, amikor hosszú éheztetés után akasztják az embert!

2015. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te most Gyilkossághoz készülsz vagy meg akarsz Halni?
2015. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Még egyiket sem tapasztaltam meg, így biztosat nem tudhatok.:D

Az éhezést egyszer kipróbáltam.

Több héten keresztül nem ettem egy falatot sem .Csak vizet ittam. Az első napokban kicsit kellemetlen volt az éhség érzet , de úgy kb. a harmadik napra elmúlt.Heteken keresztül amíg nem ettem , semmi fájdalmat még csak kellemetlenséget sem éreztem.Hetek múlva azt éreztem ,hogy lassan fokozatosan fizikailag gyengülök egy kicsit .Ez idő alatt nem dolgoztam, így megtehettem hogy otthon nyugodt körülmények közt "kísérletezek". Végsőkig nem mentem el , így nem tudhatom hogy a végső stádiumban milyen tünetek léphetnek fel. Tudtommal ,akkor sem fájdalmas.

Azért eltudom azt is képzelni, hogy a tudatunk erősen befolyásolhatja az érzeteinket.

Más érzés lehet amikor önként megyek bele egy éhezésbe,és lehet hogy nagyon is fájdalmasan élem meg az éhezést akkor, ha "rákényszerülök".Amikor az ember mindenáron életben akarna maradni, akkor egy heti éhezés már lehet hogy igen nagy fizikai ,és "lelki" fájdalommal is járna.Ehhez nyilván az is hozzájárulhat,hogy "kényszerhelyzetben", a túlélés során sokkal több energiát használnánk fel az élelem keresés miatt is.

Tehát elképzelhető, hogy mivel " élni szeretnénk" az agyunk fokozatosan jelez a gyomron keresztül az éhségérzettel, hogy "vészhelyzet"!

Még a kísérlet előtt egyszer úgy jártam,hogy kimaradt egy vacsora(hozzáteszem,hogy nem önként,hanem így alakult) én olyan rosszul éreztem magam , minden bajom volt.

Ha csak a testi oldalról nézzük akkor tudom,hogy ellentmondásosnak tűnhet , hogy több héten keresztül simán , komolyabb kellemetlenség nélkül "éheztem", miközben , egy másik alkalommal egy étkezés kimaradása milyen kellemetlenséget okozott.Én mégsem érzem ellentmondásnak.

2015. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
én az éhezést választanám
2015. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!