Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ha nálam fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha nálam fiatalabb fiú tetszik?

Figyelt kérdés
ha minden igaz 1 év van közöttünk ,ami tudom nem sok ,de félnék mesélni róla barátnőimnek mert ők mind az idősebb pasikra buknak akik szét vannak gyúrva és olyan tipikus férfik (nem mai átlagra gondolok) ,de én gyerekesnek érzem magam hozzájuk ill a másik véglet h buták ezt inkább hadd ne részletezzem miért nem jön szóba (van olyan barátnőm aki direkt ezekre hajt) eddig tudták ,hogy más az ízlésem de ez lehet betenne nekik, meg eleve bennem van a félsz h mi van ha a srác nem akar idősebb lányt ... 17

2015. febr. 27. 21:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
63%
fu jó a srácnak, idősebb punci finom baba
2015. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
melyik az az idióta srác, aki ne örülne annak,ha egy idősebb lányt kefélhetne? :)
2015. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%
a srácnak nyilván bejön a dolog de a kívülállók mind gáznak fognak tartani, hogy őszine legyek én is gáznak tartom amikor egy csaj fiatalabb pasival jár
2015. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1 év se ide, se oda.
2015. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz. nekem majdnem másfél évvel fiatalabb a párom mint én. de rajta se viselkedésben, se kinézetben nem látszik az igazi életkora. amikor megismertem, nem tudtam, mennyi idős. megkedveltük egymást, utána meg már nem érdekelt :D több mint egy éve boldog párkapcsolatban vagyunk :) 21/L
2015. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Jó barátnőid lehetnek ha ennyire félsz tőlük... Az a lenyeg hogy te boldog legyél, nem pedig az hogy ki mit mond. Egyébkent meg egy év nem számít.
2015. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
16 éves gyerekről beszélünk, milyen kefélés meg p*nci? Te jó isten...
2015. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pff.. az egy év az semmi :)

Bolhafing

2015. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Örül a srác, hogy idősebbel kefélhet" gratulálok. Úgy látom, a szerelem, az egyén, a személyiség itt már nem igen számít, csak az, hogy mi a gáz, meg kivel jó a szex... Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy lehet egy ember ennyire felszínes, hogy ez alapján ítéljen/ezt tartsa szem előtt. Szánalmas. Remélem, kedves kérdező, a két évvel ezelőtti kérdésedre hekyes választ találtál.
2017. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
1,5 éve együtt vagyok vele :)
2017. szept. 20. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!