Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy jóba...

Lehetséges az, hogy jóba legyek az orvossal aki benn volt a műtétemkor? ( többi lenn)

Figyelt kérdés

Egész jóba lettünk a doktornővel. Minden nap míg benn kellett feküdnöm bejött hozzám többet beszélgetett velem mint másokkal és nagyon jófej volt. Én szeretnék a való életben is jóba lenni vele. Esély van erre? Vagy neki ilyet nem szabad? Gáz ha bejelölöm facen?

Ő 50hez közeli néni, én 17/l.



2015. márc. 14. 05:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Van barátom, aki orvos és mégis face-zik (persze ideje nincs sok rá) de attól még aktívan tartjuk ott a kapcsolatot. Épp ezért nem értem miért ne lenne balgaság hogy egy orvos fészel... (őt magán úton ismertem meg, nem kórház miatt)


Köszönöm mindenkinek a válaszát! Igaziból pont leírtátok amit én is gondolok, biztos hogy csak a munkájából adódóan volt kedves. Viszont nagyon hasonló a személyisége, mint az enyém és nagyon kedves emberről beszélünk, ezért igazán jó lett volna ha tudjuk magán úton tartani a kapcsolatot

2015. márc. 14. 12:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Óriási hü..eség, hogy egy orvos azért kéne kedves legyen mással, mert kötelessége.

28469262916x jártam úgy, hogy az orvos rám se nézett, hiába kellett napi szinten gondoskodjon rólam.

2015. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de miért ne lehetne face-n? Az én doktornőm 30-33 év körüli lehet (nem tudom pontosan), még közel sem volt orvos/szakorvos, mikor létrejött a fb. Törölte le volna magát? Neki is ugyanúgy vannak családtagjai, rokonai, barátai, akár külföldön is, akikkel tartani akarja a kapcsolatot.
2015. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne fenn egy orvos??? Milyen buta gondolat ez?

Fenn vannak orvosok, ügyvédek, bírók... Magánemberként mindenki azt csinál, amit akar.

2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Óriási hü..eség, hogy egy orvos azért kéne kedves legyen mással, mert kötelessége."

Te már csak tudod, mit tanítanak az egyetemen! Igenis kötelessége. Ha meg akar tudni egyet, s mást a betegséggel kapcsolatban, el kell nyernie a beteg bizalmát. Ezt pedig kedvességgel, gyakori (véletlennek tűnő) érintéssel, stb lehet.

2015. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös: testvérem orvosira jár. Neki ilyent nem tanítottak.
2015. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!