Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csalodtal mar rokonodban/csala...

Csalodtal mar rokonodban/csaladodban/baratodban, ugy hogy almodban nem gondoltad volna, hogy ilyet tesz Veled?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a csalodas targya?

2015. márc. 14. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a csalad egyik regi baratai (egy masik csalad). Anyamek osszevesztek veluk valamin. A lany, akivel nagyon joban voltam egyik naprol a masikra elfordult tolem, es mar 5 honapja nem is hallottam rola semmit. Letiltott fbrol, egyszer irtam neki, nem irt vissza. Nagyon rosszul esett.
2015. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

bátyámban sikerült már. van egy ilyen rossz szokása, hogy felkutatja, és kérdezés nélkül elvesz más pénzéből. hiába szóltunk neki, hogy inkább kérje, ugyanúgy folytatta, de akkor sokalltam be, amikor a havi diákmelóm negyede eltűnt.

amúgy másban még nem csalódtam

2015. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A sógornőmbe. Rengeteget vigyáztam a gyerekeire. Ő az én fiamra fél percet se. Most a kisebbikkel kórházba kerültünk, a 4 éves fiamra kellett volna 4 órát vigyázni, megoldottuk, de ő rákontrázott, hogy ő nem vigyázz rá, de tud bébiszittert óránként 1000 forintért, ami olcsó, mert amúgy 1500. A páromnak mondta telefonon, én köpni nyelni nem tudtam.
2015. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer...

Az apám egész fiatalkoromban bántott, agresszív volt (többek között féltékeny volt ránk a testvéremmel, mert anya szerinte túl sokat foglalkozott velünk), minden falatot sajnált, és sokszor vert meg ok nélkül (sorolhatnám tovább is, igazi vadbarom). Amikor már fiatal felnőttként megpróbáltam ezen túllépve közeledni felé, szintén agresszivitás volt a reakció, mire én megszakítottam vele minden kapcsolatot. Azóta is azt hallom vissza, hogy ő dühös rám :(

A testvéremmel sok zűr volt egész fiatal korában (ilyen háttérrel mondjuk nem csoda), mindig kiálltam mellette, erre amikor én átmenetileg nehezebb helyzetbe kerültem, azonnal belém rúgott. Vele még megpróbálok kibékülni, de jelenleg nagyon kiábrándult és szomorú vagyok emiatt.

2015. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoni03 ***** válasza:
100%
Édesapámban. Mikor 10 éves voltam (idén lesz 6 éve) öcsém meg 4, itt hagyott minket mindenféle előre látható ok nélkül. Később meg kiderült, hogy 3 éven keresztül csalta anyukámat. Ez életem legnagyobb csalódása.
2015. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!