Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te családodban mennyire...

A te családodban mennyire fontos a higiénia?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed azokról a szülőkről, akik WC használat után sem tartják szükségesnek a kézmosást? Milyen példát mutatnak a gyerekeiknek?

2015. febr. 28. 20:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk természetes, hogy kezet mosunk WC-használat után, vagy evés előtt. Ahogy az is, hogy lefekvés előtt megmosdunk.

Nincs mosatlan edény, nincs kosz a lakásban, de nem vagyunk tisztaságmániásak.

2015. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
nekem még az is kevés, hacsak megsimogatják wc után a szappant...meg kell azt rendesen fogni, két tenyeret összedörzsölni...ez alap...
2015. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk nagyon. Anyukam tisztasagmanias es orvos is. Hazajovetelkor, fozes es eves elott, wc utan, bar nyilvanos helyen elotte is kezmosas. Szerintem ez iszonat igenytelenseg. :S nem ereznem jol magam mashogy. Nekem nagyon fura, amikor etterembe beul valaki es bkv, utca, boltok stb utan nekiall enni kezmosas nelkul. :/
2015. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Hazaérkezéskor, wc után, evés illetve főzés előtt alap a kézmosás.
2015. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
A Magyar nyelv ismerete is ugyanolyan fontos, mint a kézmosás!!!
2015. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Egy-két napja volt itt egy kérdés, hogy "nagyon tiszta család" de mivel csak kinti wc van, ezért éjjel nem járnak ki, hanem a lavórt és az üditős üveget használják, ha dolguk akad!!

Kézmosásról annyi szó esett, hogy nappal ugyanazt a lavórt használják erre.

2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Te is olvastad a pisis anyukát? Tényleg kiakasztó. De hogy vannak akik helyeselnek neki!
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
88%
Bárhonnan hazajövök 1. a kézmosás. Ha kutyát simogatok vagy bármilyen állatot akkor is XC után meg pláne.
2015. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Bizony 5-ös. Ezért aztán tudhatnád, hogy Magyar nyelv nincs, csak magyar nyelv.
2015. febr. 28. 20:53
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem szólnék anyámnak hogy megyek fürdeni azt is elfelejtené hogy létezik fürdőszoba. :/ A családból én vagyok az egyetlen aki rendszeresen mos fogat. Mikor kicsi voltam és rosz körülmények közt éltünk nem nagyon gondoskodott anyukám a fürdésről és a suliban kiközösítettek mert tetves voltam. Ezért tartom fontosnak a tisztálkodást... 15/l
2015. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!