Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülsz a vasárnapi zárvatartás...

Szeressük egymást kérdése:

Örülsz a vasárnapi zárvatartásnak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye?
2015. márc. 15. 22:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Vegyes érzelmeim vannak. A probléma több rétegű és a rendszerváltásig nyúlik vissza. Viszont van egy biztos nap egy héten, amikor tényleg együtt lehet a család.
2015. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

Alapvetően örülök. Mindenkinek joga van a vasárnapi pihenéshez, aki a kereskedelemben dolgozik. (Persze másnak is, de az ügyeletes orvos, a pék, a mentős nem mehet vasárnap szabadságra.. de most a boltokról beszélünk).


Szóval nehogy már éhen haljunk amiatt, mert vasárnap nem lehet vásárolni. Előre egy nappal mindenki tud tervezni és gondolkodni.


Mondom ezt úgy, hogy ma őrülten kellett volna vásárolnunk valamit.. amit nem tudtunk megtenni.

2015. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Közelről láttam egy családot, ahol anyuka a kereskedelemben dolgozik, minimum havi kétszer, de inkább háromszor vasárnap is mennie kellett. (Nem jószántából ment, féltette az állását.) A pótlékot persze ritkán fizették ki. A gyerekeknek nagyon rossz volt, hogy alig látták az anyjukat, még vasárnap sem lehettek együtt.

Erre is gondoljon, akinek most akkora probléma a vasárnapi zárvatartás.


Még annyit: 6 fős háztartást vezetek, mellette természetesen dolgozom, de eddig is megoldotta, ezután is meg fogom oldani az életünket vasárnapi boltbajárás nélkül.

2015. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

Rohadt jó dolog!


Nővérem eladó,minden vasárnap dolgozott,napi 9 órában 600 ft.-ért. Ez napi 5400ft. X 4 (mert ugye havi 4 vasárnap) az 21600. Na ennyivel lett kevesebb a pénze.


Kösz Viki!

2015. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
47%

Eddig sem vásároltam vasárnap, esetleg ha kimentem a vásárba nézelődni, vettem valamit.

De a bolti bevásárlást el szoktam intézni hétköznap, amikor úgyis arra visz az utam. A fene cseszi el a hétvégéjét olyan rutinfeladatokkal, amit hétköznap is megoldhat.

2015. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem örülök hogy a politikusok bezáratták a nagy boltokat hogy kénytelenek legyenek az emberek az ő kis boltjaikban vásárolni.
2015. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%

Hülyeség az egész!

Kormány beadja hogy azért van hogy eggyütt legyen a család... -.- jó vicc...

Azért lesz h a kormányhoz közel álló boltok sokat keressenek majd ezzel.

Aki meg vasárnap kapott plusz pénzt hogy akkor dolgozott?! Az b*szhatja ... Otthon meg mi lesz? Gyerek gépet nyomja egésznap úgyse látom . A sok hülye meg beképzeli h mindenki szépen otthon fog társasozni... Persze

37/F - eladó

2015. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok.Egyik barátom anyukája spárba dolgozik.Ő nagyon örül neki mert legalább így vállalhat takarítást vasárnaponként hogy ne legyen kevesebb a fizuja.
2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
7esnek teljesen igaza van csak az az érdekes hogy ezt mások nem veszik észre hogy miért is vezették be ezt az egészet.És ha valóban az lett volna a cél hogy együtt legyen a család akkor a kisboltok és a cba-k miért nem zárnak be?
2015. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, és teljesen egyértelmű hogy a saját hasznukra csinálták, akárcsak a nemzeti dohanyboltokat is. De gondoljunk már bele ki nem tenné ezt, én is ezt csinálnám ha olyan helyzetben lennék, a haverok zsebét tomnem pénzzel hogy kitartsanak mellettem plusz a sajátomat még többel tomnem.
2015. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!