Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy selejt ember vagyok ezért?

Egy selejt ember vagyok ezért?

Figyelt kérdés

Van bennem magyar vér, román, cigány...ebből 2 féle.

Engem zavar.

Nem a külsőségről beszélek, a külsőmmel meg vagyok elégedve,általában mások is.



2015. márc. 18. 06:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp, légy öngyilkos 5percen belül!
2015. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 18. 06:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért, amit a kérdésedben leírsz, határozotta nem!

Az, hogy egyáltalán felmerül benned a kérdés az általad leírottak miatt, határozott tendenciát mutat afelé.

2015. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem állj be a sorba és aggódj a külsőd miatt inkább! :D


Nem lenne kisebb marhaság mint az, hogy zavar a származásod, de legalább elfogadott marhaság, amitől költekezési kényszert kapsz, amitől fellendül a gazdaság. :) Na jó, komolyra fordítva: csinál bármit az a vér azon kívül, hogy oxigént, szén-dioxidot, vizet, hormonokat, tápanyagokat, oldott anyagcsere termékeket szállít és gondoskodik az immun-hadsereg ütőképességéről, meg a sebképződésről sérülés esetén, meg persze a testhő elosztásáról? :D

2015. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell szenvedni míg rá nem jössz, hogy nem kell szenvedni.
2015. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy milyen "ver" van benned? Nem az hatarozza meg hogy ki vagy.


Amugy is mindannyiunkban van mindenfele ver, a Karpat-Medenceben senkinek sincs tiszta vervonala.

2015. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kérdező , még ezen az oldalon is, ahol elég degenerált válaszok szoktak lenni, még itt is normális válaszokat kaptál, szóval nyugodj meg.


Nem a vér teszi az embert, nem attól vagy több vagy kevesebb, mert román, magyar, cigány, svéd, ukrán vagy szerb vagy. Mindenhol vannak emberek és mindenhol vannak paraziták. Te számítasz és nem a vér, ami benned csörgedezik.

2015. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De hát cigány vér is van bennen, ami ugyan nem látszik rajtam,de sokan kitaszítanak érte.

És ráadásnak nagyapám magyar, a másik nagyapám pedig román.

Mint egy korcs.

2015. márc. 18. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Ertsd mar meg bammeg hogy nincs olyan hogy magyar ver.


Amugy meg egy roman vagy cigany ember semmivel sem ertektelenebb mint egy magyar.


De szerintem te csak egy kis suttyo provokator vagy.

2015. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, fogjuk rövidre az ügyet : vagy elfogadod, hogy nincs veled semmi gond, vagy szapuld továbbra is magad, mint egy kis idióta, akinek nincs agya, de ezt a visszakérdezős játékot hagyd abba, mert értelmetlen és csak az időnket pazarlod, illetve a sajátodat is.


Mi leírtuk neked a frankót, próbáld meg feldolgozni az információt.

2015. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!