Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt kőkeményen (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt kőkeményen (főleg nők) kiosztanak másokat, sosem gondoltak még arra, hogy élőben talán nem is olyan selejt a másik ember a túloldalon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan itt másabbak, mint a való életben. Egyrészt sokkal könnyebben szólnak be a másiknak, másrészt talán a "panaszos írások" miatt is sokkal reménytelenebbnek tűnhet pár ember, mint a valóságban.

van itt olyan, aki már elképzelte, hogy milyen ember, karakter lehet a másik?


2013. máj. 31. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom én elképzelem magamat éöben és teljesen más képet kapok mint amikor találkozom magammal... De fura :O
2013. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rólam valamiért mindenki azt hiszi, amíg a nemem nem írom oda, hogy egy kedves, segítőkész nő vagyok. Pedig férfi és újabban a kedvesség sem tartozik a tulajdonságaim közé. Elítélünk ismeretlenül másokat, pedig lehet, hogy az utcán pont a mosolygós lány a tömeggyilkos, nem a lehajtott fejjel járkáló gót. Azt meg külön bírom, meg tizenéves kis ultra tapasztalt emberkezdemények osztják ki a huszonéves fejem.
2013. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te a kinézetre gondolsz mert akkor igazad van. Viszont gondolkodásban azok.
2013. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak még szánalmasabb, ha valaki nem is selejt, csak szeret panaszkodni.
2013. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Foley-ra azt hittem, legalább 30 éves, Such a hurricane-re pedig azt, hogy fiú. Tévedtem :)
2013. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már rólam is hittéék azt hogy lány vagyok és azt is, hogy homokos... nemtudom melyik volt a jobb xD
2013. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
suchról én is azt hittem meg g csefy nő aztán mégsem:DD
2013. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, a látszat gyakran csal. :)
2013. máj. 31. 23:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan cinikus vagyok ezen az oldalon is mint a való életben. Frusztrál a sok ostoba ember, akik ennyire életképtelenek, és csak panaszkodni tudnak. Ezt mind ezen az oldalon elmondom meg az életben is bárkinek.
2013. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi Buboréklány :)


Amúgy lehet az ember az életben másabb,de itt szerintem őszintébben írnak le valamit kérdés anonim,mint egyébként.

2013. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!