Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire rossz ember...

Tényleg ennyire rossz ember vagyok? Ennyire nincs helyem a társadalomban?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint lusta,selejt gyerek vagyok.Azzal indokolják mindezt,hogy a szünet alatt csak itthon vagyok,szerintük nincs 1 barátom sem.Általában a számítógép előtt ülök és a többiekkel játszom,de a szüleim szerint ez nem jó,mivel ott nem lehetnek barátaim.Társaságba csak nagyon ritkán járok,és jobban szeretek egyedül lenni.A tanulás jól megy,bár a szüleim szerint nem fogom semmire vinni.Ha valaki tudna ezzel kapcsolatban írni,vagy megnyugtatni,akkor azt nagyon szivesen venném.

2011. dec. 28. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz, én örülnék ha örülni tudnék meg boldog tudnék lenni barátok nélkól is... szerintem inkább szerencsés vagy. Arra, hogy mire viheted meg nem tudok válaszolni. 16F
2011. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted jó ez az élet? Ülök egész álló nap itthon,és játszom a többiekkel(akik a szüleim szerint nem a barátaim) és nem történik semmi? Ráadásul lusta vagyok,semmiben sem vagyok tehetséges,és egy szar az egész életem.Szerinted ez jó?
2011. dec. 28. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs hogy tehetségtelen, viszont olyan van hogy egy élet nem elég arra hogy megtalálja miben jó


miért lennél rossz?

ha így is jól érzed magad akkor hajrá, de a legtöbb ember egy darab szarnak barátok nélkül

2011. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem te vagy a rossz ember, hanem inkább a szüleid. Nem értem, hogy mondhatnak ilyet, hogy selejt vagy és nem viszed semmire csak azért mert te inkább otthon vagy és gépezel.
2011. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy rossz ember egyátalán ez a kérdés azért merült fel mert a szüleid elvették az önbizalmad ezzel a szövegükkel h selejt vagy. Mindenkiben vannak jó tulajdonságok , azokat kell megtalálni és hangsúlyozni, a rosszakon meg ha tudsz változtass. Például azt írtad jól megy a tanulás. Látod, máris egy dolog amiben tehetséges és jó vagy ;)! Mindenkinek van helye a társadalomban csak meg kell találnod, meg esetleg egy közösséget/barátokat ahol,akikkel jól érzed magad ha így magányosnak érzed magad. De ha jól elvagy így magányos farkasként akkor az sem baj :).
2011. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves vagy, és milyen nemű?

Egyébként a netes barátok tényleg nem barátok, nekem is van pár, de én szeretnék is velük majd találkozni egyszer..

2011. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

én egy netes ismerősömmel találkoztam, (lány vagyok ő meg fiú), és ha nem lett volna ott barátnőm is, hát nem mondom mit csináltak volna.. egyébként rendes.. viszont lány barátokat már találtam interneten.

az egyetlen rendes fiút is a barátnője tiltotta el tőlem, azt hitte ki akarok kezdeni vele.. -.- sikeresen egy jó haveromat vesztettem el, de rá is megharagudtam. szóval inkább személyes kapcsolatokat teremts. igazi barátom 1 van. a többiről nem tudom mit gondoljak.. átvágtak, hazudtak.. inkább vannak olyan netes haverjaim akikkel nincs közös ismerősöm, mert így meg tudok bennük bízni.

a tanulásról: nekem is ezt mondják a szüleim (pontosabban anya, apa az tudja hogy IGAZÁBÓL ki vagyok..) anya azt szeretné ha valami jó keresetű, 4 diplomás ember lenne belőlem, mert szerinte a zene és a művészet az nem szakma..:|

én is szeretek egyedül lenni, mert akkor olyan hangosan hallgatom a mások által 'öldmeganyádzene'-nek titulált deathcore-t, amilyen hangosan akarom, azt csinálok amit akarok (alapból nem bírom a kötöttségeket, parancsokat..), és jobb úgy. rosszul érzem magam egy 6 fős társaságban is. kb 4en legyünk.:) az úgy ideális, és akkor is barátokkal. ha már többen vannak, és kirekesztettnek érzem magam, és szomorú leszek.. : o

nekem is jól megy a tanulás.

szóval ne keseredj el, nem csak te vagy így, nem csak te gondolod ezt, nem csak a te szüleid ilyenek (ja én imádok csavarogni, bárhol, csak ne otthon legyek, főleg ha van is nálunk valaki a családból, 'haverok' jöhetnek)

kicsit zavaros bocsi, de jó helyed van a társadalomban, majd kinövöd ( ha fiatal vagy). én remélem nem növöm ki, mert szeretem ezt így.

2011. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!