Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet élvezni egy olyan...

Hogy lehet élvezni egy olyan unalmas sportot mint a foci? Szerintem rettentően unalmas,5 perc alatt elalaszok rajta

Figyelt kérdés
Régen még szerettem (7 éves korombvan) de nem tudom felfogni mi az élvezetes abban h. 22 ember 90 percen keresztül futkározik a pályán.... Nézni iszonyú szar..legalábbis számomra. Ti hogy vagytok vele??
2012. jan. 29. 11:47
 1/6 anonim válasza:
hát talán nem a vasas- honvéd magyar rangadókat kell nézni, ileltve egy juventus- udinese vackot hanem egy normális angol vagy spanyol bajnoki meccset azon nem fogsz elaludni
2012. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval.Nézz meg egy El Clasicót vagy mondjuk egy MU(Manchester United) bajnokit és meglátod hogy nem unalmas.Egyébként meg minden sportnak van valami szépsége a foci egy gyönyörű sport csak észre kell venni benne a szépséget kész ennyi.
2012. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő az gondolom fotelszurkoló lehet.Én elég sok magyar bajnokira járok,meg válogatottra is,ez egy életérzés,aki nem ebben nőtt fel az nem tudhatja milyen, mikor a stadionban vezet a csapatod és úgy bekattansz hogy azt se tudod hol vagy.Inkább kimegyek egy fos hazai bajnokira és véggiszurkolom a 90 percet mint hogy megnézzek a tv-ben egy nyugati szarságot,és azt tudassam magammmal hogy elképesztő nagy fanatikus vagyok.Szar a magyar foci,de legalább a miénk.
2012. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem vonz egyáltalán ez a sport, sőt még annyira sem hogy nézzem, nemhogy csináljam. Van ilyen, ízlések és pofonok.
2012. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sátán fia tervezem ha a Szpari felkerül az első osztályba akkor elmegyek 1 meccsre jó neked hogy te megengedheted magadnak azt hogy elmenj válogatott meccsekre meg hazai bajnokikra én is mennék hiddel ha tehetném...De anyukám egyedül nevel kettőnket ugyanis elváltak apámmal..szal nemkönnyü
2012. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán még nézhető is lenne, ha nem színészek játszanák. De az nagyon idegesítő tud lenni, ha egy lágy szellőtől is elesnek és heves agonizálásnak kezdenek. Majd felkelnek, mintha mi se történt volna. Emellett nagy hiba az egész rendszerben a videóbíró mellőzése. Ezért is szeretem az NFL-t és NBA-t, ahol a kétes szituációkban visszanézik, hogy mi is történt.
2012. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!