Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudom, nem számít a pontozás,...

Tudom, nem számít a pontozás, de miért törjem magam, ha olyan válaszom, ami semmi más nem lehetne (logikailag kizárt), mint 100%-os rettentően le lesz pontozva, s a félszavas hülyeségem érthetetlen módon magasra taksált?

Figyelt kérdés

Pl. nincs útlevelem, kimehetek németbe személyivel.

Nem csak azt írom, hogy igen, hanem a konzuli szolgálat információs oldalát is belinkelem, lenyomják.

Ha beírom, google a barátod, magasra értékelt.


2014. szept. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a hülye
2014. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Én általában azért válaszolok a kérdésekre, hogy segítsek a kérdezőnek, és nem érdekel ha lepontoznak, ha valakinek ez okoz örömet, akkor neki is segítettem. :-))))))))))
2014. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszönöm ezt a kedvességet neked! Csak tudod, mindenki magából indul ki. Ha én kérdezek valamit, akkor meg szoktam nézni a válaszoló értékelését akkor, amikor bizonytalan vagyok az ellentétes, eltérő válaszok értékelésekor. Szerintem sokan vannak így, főleg a frissen regisztráltak, akik még nem tapasztalták a lepontozós játék visszásságait.
2014. szept. 1. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A válaszoló értékelése azért a lepontozások ellenére is megmutatja, hogy bízhatsz-e benne, akinek nagyobb a százaléka, az azért zömében jó válaszokat ad, hiszen vannak felpontozók is. A linkek gondolom nagyon alacsony százalékosok.
2014. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na pont ezért hülyeség nézni kinek hány százaléka van,mert ha pl valaki a politika témába irkál,ott lepontozzák mert nem tetszik az mszp-s válaszolóknak a fideszes rajongása,de pl ha ugyanez a személy válaszol itt a GYIK témában is,és jól ,akkor is a politika rovatból is beleszámít a százalékának az összessége . Szóval úgy lenne értelme ha kategóriánként lenne egy össz százalék pl x GYIK témában 68%,politikában 80% stb csakmondtamvalamit.... Meg akinek kint van a neve ,és egyszer rászállnak az akármit ír.úgyis lepontozzák,éppen ezért hiteltelen az ,hogy kinek hány százaléka van.


Igazából tök mindegy mit írsz ezekre a hülye kérdésekre,teljesen random az ,hogy fel vagy lenyomnak -e.

2014. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eloszor panaszkodsz, hogy a pontozas nem tukrozi a valosagot, utana pedig azt irod, hogy ennek ellenere figyelemve veszed es befolyasol teged, hogy egy-egy valaszolo "hany szazalekos". Erzek itt egy kis ellentmondast... mindenesetre en is segitsegnyujtas celjabol szoktam valaszolni, az viszont nekem edesmindegy, hogy hasznosnak talaljak-e vagy sem. Ha logikus valaszt adsz, hiaba negativ, nem fognak lepontozni, mert senki nem akar hulyenek tunni.
2015. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!