Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mertek leülni egy...

Miért nem mertek leülni egy ronda ember mellé a buszon/vonaton?

Figyelt kérdés
Én egy ronda, de igényes lány vagyok. Mindennap fürdöm, mosom a fogaimat, mosom a hajamat 2 naponta, tiszták a körmeim, a ruháim, nem vagyok szőrös sem büdös, mégsem mernek leülni mellém a buszon/vonaton az emberek. Pl mikor mentünk haza az osztálytársammal vonattal leültünk egy négyes ülésbe, ő az ablak mellé, én meg vele szemben. Jött két fiú, az egyiket ismerte az osztálytársam, mondta neki üljenek le. A fiú akit ismert leült mellé, mondta a másiknak, hogy üljön le, aztán azt mondja, hogy ááá nem, és elment helyet keresni máshol, pedig akkor már tömve volt a vonat. Ilyen eset rengetegszer előfordult már. Ha az osztálytársam nem jön haza akkor mindig egyedül ülök kettes ülésben is, de még négyesben is, mert nem mernek leülni mégcsak velem szembe sem. Múltkor buszoztam, tele volt a busz, mellettem volt egy hely, de semki nem ült oda, inkább dülöngélt állva. Ez engem nagyon zavar. Olyan, mintha leprás lennék. Miért nem mertek leülni ronda emberek mellé? Féltek, hogy leprásak lesztek vagy elkapjátok a csúnyaságot vagy mi?

2015. márc. 21. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én leülnék melléd, de szerintem nem is vagy ronda, csak annak képzeled magad.
2015. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem képzelem, tudom, hogy az vagyok, meg majdnem minden nap meg is kapom...
2015. márc. 21. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem lehetsz ronda! Biztos van benned is valami szép. Ha gondolod küldhetsz priviben egy képet, lányként csak tudnék neked valami tanácsot adni, amivel szebb lehetsz. Adtam már így önbizalmat pár embernek :)
2015. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A ronda emberek mellé, ha ápoltak, akkor leülök.

A velem egykorú lányok mellé ha rondák akkor azért nem ülök le, mert kényelmetlenül érzem magam, ha pedig szépek akkor azért mert nincs hozzá elég bátorságom. (PL nagyon kényelmetlen tud lenni, mikor megjelenik valami ismerőse (neadj isten a barátja (aki jobb nálad, ezt látod, emiatt antipatikus is lesz), és rajtad keresztül beszélgetnek.

Ha pedig nem ez történik akkor egész azon gondolkodom miután leszálltam, hogy nem kéne e megszólítani.

Amúgy meg sokat ülök az iskolába, szóval nem nagy gond ha állok.

2015. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem az életben nem lesz önbizalmam, maximum, ha szétplasztikáznák az arcom, de lehet, hogy akkor sem. Meg soha nem is lesz rá pénzem.
2015. márc. 21. 19:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán betegnek gondolnak tévesen tényleg. Nem akarok véleményt mondani így mert lehet hülyeség, ha gondolod priviben küldj egy képet magadról, ha tényleg kíváncsi vagy a véleményemre. megígérem válaszolni fogok.
2015. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tizenévesen mindenki szép.
2015. márc. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy emiatt nem ülnek le melléd! Én is ronda vagyok és mégis mindig leülnek mellém.
2015. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A magam részéről senki mellé nem szeretek ülni buszon pl., max. ha nagyon fáj a lábam. Vonaton meg csak nagyon igénytelen ember mellé nem ülök le.
2015. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy nézel ki. Nekem is küldhetsz képet, ha van kedved.

Szerintem sem hiszem, hogy bárkit zavarna, ha valaki ronda, ha ápolt, akkor leülnek mellé. Ha az emberek le akarnak ülni, akkor amúgy sem a másik arcát nézik, hogy hogy is néz ki az a valaki, hanem csak gyorsan felmérik, hogy tiszta-e.

Legközelebb a vonaton esetleg mosolyogj a közeledő emberekre, mint akinek jó napja van, meglátod, rögtön le fognak ülni, a mosolyt amolyan invitálásnak veszik, hogy téged nem zavar, ha valaki le akar ülni.

2015. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!