Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mertek leülni egy...

Miért nem mertek leülni egy ronda ember mellé a buszon/vonaton?

Figyelt kérdés
Én egy ronda, de igényes lány vagyok. Mindennap fürdöm, mosom a fogaimat, mosom a hajamat 2 naponta, tiszták a körmeim, a ruháim, nem vagyok szőrös sem büdös, mégsem mernek leülni mellém a buszon/vonaton az emberek. Pl mikor mentünk haza az osztálytársammal vonattal leültünk egy négyes ülésbe, ő az ablak mellé, én meg vele szemben. Jött két fiú, az egyiket ismerte az osztálytársam, mondta neki üljenek le. A fiú akit ismert leült mellé, mondta a másiknak, hogy üljön le, aztán azt mondja, hogy ááá nem, és elment helyet keresni máshol, pedig akkor már tömve volt a vonat. Ilyen eset rengetegszer előfordult már. Ha az osztálytársam nem jön haza akkor mindig egyedül ülök kettes ülésben is, de még négyesben is, mert nem mernek leülni mégcsak velem szembe sem. Múltkor buszoztam, tele volt a busz, mellettem volt egy hely, de semki nem ült oda, inkább dülöngélt állva. Ez engem nagyon zavar. Olyan, mintha leprás lennék. Miért nem mertek leülni ronda emberek mellé? Féltek, hogy leprásak lesztek vagy elkapjátok a csúnyaságot vagy mi?

2015. márc. 21. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legközelebb a vonaton jól terpeszkedj el, rakd magad melléd a táskád, a szemben lévő ülésekre a kabátod, könyvet, szatyrot, aztán meglátod, lesznek akik felháborodottan beszólnak majd, hogy nahát, azért nem tudok leülni, mert ennek a lánynak van pofája így elfoglalni egyszerre négy ülést. :D
2015. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre te elpakolsz onnan, és nagy kegyesen megengeded nekik, hogy leüljenek. :D
2015. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem vagy ronda, de simán beképzeled magadnak. Sajnos.

Az emberek baromi zárkózottak ám sajnos, sokan olyan flegmák meg visszahúzódók, hogy iszonyat, erről nem te tehetsz, ne vedd magadra!

2015. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, sokan alig tudnak köszönni, flegmáskodnak, pofákat vágnak a vonaton. Meg alap, hogy az agybadúgóson hallgatnak valamit, meg játszogatnak a telefonjukon, nehogy fölmerüljön, hogy beszélgetni kelljen a szemben ülővel. :D

Jó, azért van kivétel, de ritka pl az olyan lány, akivel el lehet beszélgetni a vonaton, kár....

2015. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!