Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szokott hullaházba járni...

Ki szokott hullaházba járni csak úgy kiváncsiságból vagy hasonló oko miatt? ( Hátha van olyan, akit hozzám hasonlóan érdekel a dolog ).

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hullaházba, csak úgy, nem engednek be kíváncsiskodókat.
2015. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Voltam hullaházban, elég vicces, mert állt ott egy hamburgerszállító, meg egy tisztítószergyár autója.

Most gondolj bele, mit tesznek a hamburgerbe és miből készül a tisztítószer :D

2015. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Simán be lehet menni, pláne, ha ismersz ott valakit ( lehetőleg élőt ). Jah, jó lehet felnyitott hullák között enni meg aludni xd
2015. márc. 21. 23:07
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát, nem szeretem a hullaszagot :)

Amúgy egy jót lehet lakmározni belőlük, de a több heteseket inkább kihagyom :D

2015. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hullajó!

Inkább megyek alszok!

Miért nem lepődök meg már ilyen kérdéseken?

2015. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
És a hullaházban alszol? Mondd meg hol, nehogy véletlenül hullának nézzelek és felboncoljalak :)
2015. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat, aki munka után néha bealszik az asztalon, a boncterem közepén. Amúgy kedves utolsó: Milyen erzés boncolni? Meg szoktad nézni, hogy mennyire szép/helyes aki ott fekszik, vagy szoktál róla elmélkedni, vajon milyen ember lehetett?
2015. márc. 22. 00:33
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Csak tanulmányból boncoltam, nem foglalkozásból, egyébként öregemberekkel volt dolgom. Túlságosan nem gondoltam bele semmit, mondjuk arra gondoltam, milyen lenne magamat felboncolni, vagy csak egy hasonmásomat.
2015. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem voltak nagy szépségek, főleg, hogy volt egy öregasszony, aki már oszlásnak indult, hullafoltos és kifejezetten büdös volt, már az ájulás kerülgetett tőle.
2015. márc. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ha az ember önmagát vagy egy hasonmását felboncolhatná valamilyen szinten ki is élné bizonyos vágyait. Ilyenekre gondolok, mint hogy te mit váltasz ki saját magadból.
2015. márc. 22. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!