Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt Gépészmérnöki suliba...

Van itt Gépészmérnöki suliba járó vagy végzett vagy esetleg bukott ember, aki szívesen mesélne milyen egy ilyen suliba járni?

Figyelt kérdés

Milyen volt az első nap, kollégium, szállás, társasság, órarend, dolgozott-e mellete, hogyan osztotta be az idejét, csajozás, buli esetleg.


Nagyon megköszönném ha többen is írnátok és sok-sok jó-rossz dolgot


sulit és életkort írjátok!



2015. márc. 23. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Mer ugye a zegyetem-begyetem is suli-buli-bulici, oda is járnak süke-bóka gyerkőcöcskék, meg a prifi-professzorok között is vannak bibi-butikák, de azé nem ez az általános stílus.
2015. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egy ilyenbe járok és nem jó suli menj máshova.
2015. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésből az tűnik ki hogy azt hiszed van ilyen középsuli.


Nincs.


Amúgy nem mennék semmilyen ipari szakközépbe, mert nincsenek lányok, és akik vannak azok olyanok is.

Egyetemen megéri a szak, és van GTK is, meg annyira nincs éles határvonal már, mint középsuliban, hogy olyanok a szomszéd gimiben mintha másik bolygóról jöttek volna.

2015. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat szeretnék! mert Gépészmérnöki egyetemre akarok menni a technikus vizsgám után!
2015. márc. 27. 17:58
 5/5 A kérdező kommentje:
1,2,3 válaszoloknak ment a mínusz, mert valószínűleg trollok vagytok és minden hova baromságot írtok, ami nem ide tartozik
2015. márc. 27. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!