Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Még mindig nem adom fel...

Még mindig nem adom fel szerzödéskötés vagy semmi? Lent.

Figyelt kérdés

Ez mar a 4 ik kerdes amit kiirok de nem birok magammal !!! 2x is probaltam demont idezni egyszer valami abel-t... tegnap elott rarajzoltam a jelet egy papirra meg gyujtottam egy gyertyat es elkezdtem mondogatni a satanhoz : o hatalmas satan !egyetlen igaz isten ki el s uralkodik ezen a foldon engedd meg hogy beszeljek abel demonnal !..stb

es tegnap mar sokkal durvabb volt.... meg fogtam egy faasztal tetejet ami levolt szakadva rajzoltam ra egy 5 agu csillagot es oda irtam a csillagok hegyere hogy S A T A N . meggyujtottam a gyergyat es ellkezdtem o hatalmas nagyur segits nekem ! a lelkemet adom neked ! a kivansagom az lenne hogyb--------------- kerlek satan nagyuram teljesids !

es mikor kimondtam hogy holnap a kivansagom valljon valora reggelre a reg nel kialudt a gyertya ! ( zart helyes voltam) es ez lett volna az utolso mondatom/szavam amit kiakartam mondani.. JA ES ! megvagtam az ujjamat is es rakentem a vert arra az asztalra csillagra... 20 percel kesobb felakartam volna tenni a szamitogep asztalra a labam hogy betugyam kotni a cipom mert ugy szoktam DE NEM ! a labam nem remegett hanem szabajosan Rangott lefogtam a kezemmel de meg ugyis rangott tovabb veggul nagy erot vettem magamon es megproballtam megfesziteni a labam..abba maradt.. de szerintem ennek semmi koze ehez..

de meg nem adtam fel kerlek Ezo-sok!! segitsetek hogy megjelenjen a satan a kivansagom olyan hogy nem lehet teljesiteni..ember meg nem tudta..



2014. márc. 20. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, egyre betegebb vagy! Ide nem ezós, hanem pszichiáteri segítség kell. Megvágtad a kezed, ötág csillagot rajzoltál, ráírtad, hogy sátán... A családod mit szól ehhez? Csak észrevesznek egy összefirkált- vérrel összekent asztalt... Vagy esetleg már feláldoztad őket a pokolnak?
2014. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem.. az udvaron volt az az asztal es oda is tettem vissza... de leci segitsen valaki!!
2014. márc. 20. 17:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld újra próba cseresznye most éjfél után pár perccel idézd meg démont :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

:D:D:D :D:D:D :D:D:D

:D:D:D

:D:D:D :D:D:D :D:D:D

:D:D:D

:D:D:D

2014. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg próbálom megérteni az ilyen embereket, de egyszerűen nem megy!:S TI MIT ÉREZTEK ILYENKOR? DE MOST KOMOLYAN! XD Manapság mindenki hisz mindenféle szarban, nem hogy normális életet élnétek! Ha léteznének ezek a sok kitalál baromságok akkor ott, itt élne velünk a mindennapokban és nem pedig csak találgatnának az emberek, hogy léteznek-e ezek a dolgok! -.-
2014. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Próbálgasd úgy is hogy írsz valami idéző szöveget jah és ha netán véletlen lenne akkora szerencséd h beválik kérlek mond el h sikerült mer a világ ura akarok lenni halhatatlan aikarok lenni és szenvedést okozni az ellenségeimnek :D
2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
helyesírási hibákért bocsi nemtudom elitetem e de a tanárom helyesírásra 1 est adott
2014. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
amég suliba jártam már szerencsére nem :d
2014. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 dragonkalo ***** válasza:
88%
Te kis csaj takarodj már,fingod sincs az egészről ne próbálkozz,ne légy tiszteletlen a Démonokkal(pl. "egyszer valami abel-t..."),és inkább menj tanulni,meg Minimaxot nézni.NE PRÓBÁLKOZZ TOVÁBB!
2014. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Cukimániákuslány kezdesz Cikimániákuslány lenni tegnap is feltetted ugyanezt a kérdést remélem holnap is itt leszel és próbáld tovább tudod próba cseresznye. :D
2014. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerencsétlen kislány, te vagy a jigsaw vagy goku új regisztrációja...?

mert ez már szánalmas amit írsz!

2014. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!