Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az amit látok folyton?

Mi lehet az amit látok folyton?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok. Sokszor vagyok egyedül 2-3 orát mert szuleim dolgoznak, tesom meg 2 éves elkoltozott. Egyszer mentem ki a furdőbe és mikor nyitottam ki az ajtot egy kezet láttam, majd eltunt. Másnap meg az idvaron suhanó árnyat láttam, . pár hétig utána semmi nem volt aztán meg éjjel hangokat hallotam. Valaki mintha egy női vipő kopogna az ajtóm előtt, kinyitottam de nem volt ott semmi. Nem tudom mi van velem, lehet csak képzelodtem.. Annyiban hagytam a dolgot .. De aztan artenyleg ideges lettem mikor haza értem minden csap folyt a tv be volt kapcsolva.. Elegem van valahogy nem tudtok segiteni? Szoljak anyunak? Vy mit csinaljak
2015. márc. 23. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2015. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem.
2015. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos jól jöhet.
2015. ápr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!