Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton szerelmes párokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton szerelmes párokat látok minden hol. Időnként kiborulok, hogy nekem nincs senkim. Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 06:04
 1/10 anonim válasza:

Szia! Mondjuk próbálj meg ismerkedni :) 19/F

De komolyan, erre mindig ez a tipikus válasz; ne hagyj ki egy alkalmat se ahol meg tudsz ismerni másokat, és előbb utóbb összejön.

Ha jobb tanácsra vágysz, adj meg több részletet magadról :)

2013. febr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18L leszel te még szerelmes, ne ess pánikba.:)
2013. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engedd közeledbe hodoloidat!
2013. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nincs senkid?
2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
normális dolog... én is így vagyok vele, de tudom hogy csak jobb lesz, összehozom! ismerkedj és kicsit erőteljesebb jeleket küldj hátha :D
2013. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok
2013. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thom12 ***** válasza:

Én is...

35/F

2013. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerős:D szerintem ezen mindenki átesik aki épp egyedül van. Ismerkedj, járj többet emberek közé, légy egy kicsit bátrabb:)
2013. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszolónak: Azért nincs senkim, mert komolyabban nem próbálkoznak nálam. Pedig nem tartom magam csúnyának, nem is vagyok az. De valamiért még nem volt komoly kapcsolatom. És sajnos kicsit félénk vagyok ilyen téren, szóval hogy én próbálkozzak fiúknál az nekem nem megy...elsőnek pedig, neten tuti nem ismerkednék.
2013. febr. 3. 01:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha, értelek... Az jó, ha nem tartod magad csúnyának! :)

De akkor valami mégiscsak lehet :/

Küldesz képet? Akkor mondok egy őszinte véleményt a külsődről. Küldök én is, ha csak úgy jó neked...


Légy mindig nyitott az ismerkedésre. Fogd fel úgy, mintha csak barátkozás lenne, csak közben küld a jeleket (szemezés, mosoly). Aztán majd kialakul... ;)

Menni fog ez neked! :D

2013. febr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!