Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor arra eszmélek föl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor arra eszmélek föl, hogy reggel óta mindent, amit látok, hozzá kötök, és folyton rá gondolok. Fáj, ha nincs velem, és azt érzem, hogy mindent vele akarok csinálni. Ez szerelemnek számít? Vagy csak sima rajongás?

Figyelt kérdés

(Suliba menni, hazamenni, tanulni, enni, inni, matekon vagy kémián együtt dolgozni.)

Egyáltalán mi a különbség a szerelem és a rajongás között?



2014. márc. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
most jártok vagy barátok vagytok vagy mi a helyzet?
2014. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsánat! Barátok vagyunk, de csak ritkán találkozunk
2014. márc. 25. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A rajongás is egyfajta szerelem, kérdés ha megkapnád az érzés is megmaradna e? Ha igen szerelem, ha nem akkor... Minden szerelem rajongással kezdődik. 3 hónapig rajongtam érte, eddig voltunk együtt mert egy beszari szar szemét szaralak voltam, de a 3 hónap csodálatos volt. Miután leléceltem, rájöttem szerelmes vagyok. Harcolok egy ideje...
2014. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!