Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erőteljes kedvetlenségre van...

Erőteljes kedvetlenségre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi olyanhoz nincs kedvem, aminek valami haszna vagy értelme van, ne adj isten fontos lenne.

Így eléggé összegyűltek a feladataim. Valami ösztönző, kedvcsináló tanácsotok nincs?

Problémás témák: tanulni való, munka keresés, ezekhez szükséges dolgok összeszedegetése, de még a boltba elmenés is nehezen-, vagy sehogy se megy. Erre ma már kitaláltam valamit: az oda vezető séta élvezetes, ha jó idő van :D

Légyszi, légyszi, valamivel ösztönözzetek mert nagyon szétcsúsztam!


2015. márc. 25. 15:17
 1/4 schocko ***** válasza:
0%
Be kell rúgni...
2015. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

ismerős a szitu..szerencsére túl vagyok rajta.

én jól berúgtam egyik ilyen kedvtelen semmittevős napon...de annyira,hogy másnap a halálomon voltam.akkor megfogadtam,hogy életmódot váltok,csak éljem túl:D

sikerült is amúgy:DD

átrendeztem a szobám,kitakarítottam a lakát-ezzel kezdtem.utána több kedvem lett tanulni is.elkezdtem kocogni is,utána hidegzuhany.jobban ment a munkakeresés is frissen.

N26

2015. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulás: barátokkal a könyvtárban (mindjárt sokkal jobb, mint otthon egyedül). Munkakeresés: szintén dugjátok össze a fejeteket és csinosítsátok ki az önéletrajzodat.

Tarts egy olyan napot, amikor ezek közül egyiket sem csinálod, viszont nem is otthon ülsz, hanem kimozdulsz valahova, mozogsz. Fel fog pezsdíteni.

2015. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Oka: tavaszi fáradság + vitamin hiány

Kint kell lenni minél többet a friss levegőn, a napon, akár mennyire is most még nincs igazán ereje, D-vitamin van benne! (Meg a csirke májban, sertés májban...)


Másrészt igyekezz úgy teríteni az asztalt, hogy az minél színesebb összhatású legyen, vagyis minél inkább több féle-fajta színű kaják legyenek egyszerre az asztalon. A piros alma, + a narancs + a fehér káposzta, + a lila-káposzta + a barna dió-mogyoró. A piros paradicsom-leves, meg a ropogósra sült krumpli + a fehér-sárga tükörtojás mellett egy kis zöld-lila káp.saláta, vagy egy kis ecetes uborka. Szóval figyelj a színekre!!! Javítja a hangulatot!


Ugyanígy a lakásban, szobában is egy kis változtatás, terítők, díszpárnák huzatainak színe, stb. stb.

2015. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!