Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérem segítsenek! Meg akarnak...

Cscc kérdése:

Kérem segítsenek! Meg akarnak ölni mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Meg akar öli engem es anyámat egy őrült nő vamilyen betegsége is van pontosan nem tudom de többször kezeltek pszichiátrián . Több feljelentés is van ellene de a rendőrök nem túl sok mindent csinálnak csak annyit hogy mindeg az őrült nő a lakásunk rá jön es a rendőrök kb3 órára bent tartják es ennyi.Az őrült nő gyerekei is bene vanak az egészben .A gyerekei meg lopnak minket es a nő meg meg akar mérgezi a lakásukra jár egy kicsi zseb késel es úti veri az ajtót es filctokal tele firkalja a falat..

Mit lehet teni ilyen helyzetben?

felek meg az ajtón ki lepni is .....már nem sokáig fogom ezt az esztazegeszet bírni ..mindenben gátol..felek atòl is hogy ez a történet Váli fele pszichés betegséget okoz vagy testit ...

Igazából segítséget tanácsot szeretnek kérni !!!

Anyám férjének a volt felesége az őrült nő.amikor anyám meg ismerte a párját akor ok mar 2eve nem éltek együtt es való félben voltak.

Az őrült nő saját gyerekei mellet el sétált másnak a gyerekvel ....

Saját gyermekeire be törte az ablakot es sorolhatnám ...

Hirtelen az őrült nő vissza akaj szerezni a férjet es a gyerekeit ara biztosa hogy lopják minket ,meg loptak minket ...

Anyám meg kérdezte tőle többször is hogy szeretne össze tartani a családját akkor fére al az őrült nő mindig az mondja neki nem kell mar a volt férj anyám azért által többször fére úgy gondolta hogy talán a büszkeség miatt. és az őrült nő azért akarja anyámat es engem ki nyir mert nem kell a volt férjének .a volt férjének azért nem kell mert meg csalta folyamatosan több ember is ...

Édesanyám szét a férfival hátha békén hagy miket de az olult nő meg így se hagy minket békén mert nem kell a volt férjének


Segítséget szeretnek !!!

Tanácsot vagy bár milyet !



2014. aug. 19. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
verjétek meg, aztán lenyugszik, aztán tanulj meg helyesen írni majd jól fogalmazni
2014. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Látta valaki a The Matchine-t? Olyannak képzelem most azt a nőt.

Kérjetek távoltartásit, vagy ahogy az első mondta, jól verd el őket aztán nem pattognak. Ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta, ezek nem emberek, hanem szörnyetegek.

2014. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megoldanám. Mikor úgy gondolom jönni fog kevésbé feltünően nyitva hagynám az ajtót, de csak résnyire hogy csak ő jöjjön rá mikor püföli. Ha bejön akkor kiállnák elé és valamivel úgy fejbenyomnám hogy legközelebb kétszer meggondolja. Ez így már legális. Saját birtokon ha fenyegetve észre magad ki is nyírhatod. (azért ha egy mód van rá akkor azt inkább ne) Csak aztán azt kell mondani hogy véletlen maradt nyitva az ajtó, és azt hitted meg akar ölni, aminek alapját is adta.

Én ezt tenném.

2014. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Saját birtokon ha fenyegetve észre magad ki is nyírhatod.

Ez azért (sajnos) nem Texas. Ha komolyabb sérülést szenved te szívod meg.

2014. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Késsel járkál a lakásotokra és a rendőrség nem csinál vele semmit? Keresd meg és törd el mindkét lábát, úgy lehetsz biztos.. de utána jól meg fogod szívni a rendőrökkel, mert téged már viszont rendesen meg fognak szivatni.
2014. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4:

olvasd el az új törvényt. aki fegyverrel belép a te házadba azt meg is ölheted. "nem szándékosan". ha hazugságvizsgálót vetnek be, akkor lehet gond, bár nem hiszem hogy sok hidegvérűség kell hozzá, ha valaki késsel kaparja az ajtódat.


5:

ez a helyzet, a bűnözővel nem törődnek, a rendes emberbe meg belekötnek. a rendőrök többsége lusta és korrupt, heti szinten vannak rendőrfőnök letartóztatások is.

2014. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ilyet már rég meg kellett volna verni. Baseball ütő a leghatásosabb. A lényeg, hogy távolról tudj támadni, ne szúrjon meg.
2014. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Zokni és szappan. Vagy ha biztosra akarsz menni akkor lakat a zokniba.
2014. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezután tudod mit kell tenni [link]
2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Orvosi papírjai vanak arról hogy nem morális ...

Úgy tudom hogy a biróság elme szakértő vizsgálatot fogak végezni hogy megyei be számítható .A rendőrök azért nem csinálnak semmit mert ismerioket es mindeg at viteti magát vizsgálatokra ő rosszul let...

Ha meg verem akor engem visznek bilincsbe verve mert a pshiatriai papírjaira hivatkozik es én szét verem de ő saját magát agyon veri es rám fogja több emberel meg tete ... Ráadásul a sok gyógyszertöl es drog tol nem érzi az ütés fájdalmat .

Ha én meg ölnem akkor meg ott van 4 gyerek akik bosszút állnak ... Testvérek rokonok stb ...

Akkor nekem sorozat gyilkos kene legyen aztán életfogytiglat kapnak es nem szeretnek életem végéig börtönbe .

Nem olyan egyszerű ....

2014. aug. 22. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!