Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja velem ezt ez a...

Miért csinálja velem ezt ez a lány?

Figyelt kérdés

Egyetlen személlyel -nevezzük D-nek- szoktam együtt lenni (beszélni, együtt dolgozunk a munkákon, tanulunk stb.) az egyetemen és az utóbbi időben (kb. 2 hete) hozzánk "csapódott" egy másik csoporttársunk. Teljesen rámászott D-re, minden szünetben odajön hozzánk és hangosan nevet a semmin, mindig dícséri D-t, engem pedig mindig kinevet, negatív megjegyzéseket tesz a ruhámra, megvetően néz rám, és ha prezentálok, akkor még azt is kritizálja az egész csoport előtt, h mikor veszek levegőt. Nem tettem én ellene semmit, mégis akkor miért ilyen?

köszönöm a válaszokat


2015. márc. 25. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként D-t akarja. Téged akar lejáratni, hogy valamiért bevágódhasson D-nél.
2015. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, én 22, de ő olyan 19 körüli lehet

ha D kell neki, akkor h adjam tudtára, h viheti? Sajnos nincs érzékem az emberi kapcsolatokhoz, talán ezt tükrözi az a tény is, h egy barátom sincs.

2015. márc. 25. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hanyagoljad D-t majd rákattan és megoldódik magától az ügy. Akkor D is inkább felé fog húzni.
2015. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én segíthetek az emberi kapcsolatokban, elmagyarázhatok néhány dolgot.
2015. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj C-nek, hátha ő tud valamit mondani.
2015. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor hanyagolom D-t , és C-t nem ismerek
2015. márc. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!