Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nulla az életkedvem a tenniaka...

Nulla az életkedvem a tenniakarásom. Mit tegyek? Sírni tudnék.

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit se csinálni,éppen tanulnom kéne de feleslegesnek érzem az egészet :( nem tudom mi van velem ,mindenből elegem van,szeretethiányom van stb. Mit csináljak?
2015. márc. 27. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg a tanulnivalót, aztán menj el valahova, és mostantól mindennap dolgozz keményebben a barát/barátnő projekten.
2015. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3 ugye azért van értelme élni/küzdeni? Mert legtöbbször úgy érzem tök felesleges.
2015. márc. 27. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Semminek sincs értelme. Millió galaxis, százmillió csillag, és az egyiken egy kis folt, egy pillanatra. Ezek vagyunk mi. Elveszve az űrben.
2015. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindenkinek van ilyen az életében. Én mindig az időre fogom, ha valami bajom van. :) Vedd rá magad a tanulásra, most azt gondolod fölösleges, de hidd el nem az. Találkozz a barátaiddal, nevessetek nagyokat.
2015. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit.


Az ember az egyetlen élőlény a földön aki végig hajszolja magát az egész életén. Az hogy kötelességből, megfelelni vágyásból vagy egyéb célok elérésből az most mindegy.


Én például rengeteget edzem de most tavaszi fáradtság vagy melegfront miatt nem tudom de kb. az ágyból se akarnék kikelni legszivesebben és az edzésemet is hol meg tudom csinálni hol nem, ha megcsinálom akkor is erőm egy szál se.


Szóval nem csak téged érint a dolog.

Főleg ha nem is vagy jó passzban mert mondjuk szeretet hiányod van akkor pláne most ne állíts magad elé követelményeket.

Pihenj, tegyél be egy filmet, ne csinálj semmit csak amit feltétlenül muszáj. Engedélyezz magadnak egy kis szünetet.


Az oroszlán -az állatok királya ugyebár- nagyon keveset vadászik és kb. napi 18-20 órát alszik.

Nem gondolom hogy neki ettől különösebb lelkiismeret furdalása lenne vagy arra gondolna hogy milyen kis lusta oroszlán vagyok gyorsan csinálok valami felesleges hülyeséget.


Arra meg hogy szeretet hiányod van általában azt mondják hogy szeresd magadat és akkor majd a többiek is szeretnek.

Hát nem tudom ez egy kicsit úgy hangzik hogy az embernek ilyen "önbuz inak" kéne lenni vagy ilyesmi szóval szerintem ez baromság. A normális az ha egy ember egy másik embertől kapja a szeretetet. És ez napnál világosabban így van különben meg lehetne kérdőjelezni a párkapcsolat jelentőségét.


Szóval én inkább azt tanácsolom hogy éld bele magad hogy már megvan a párod. Gondold át hogy mit vársz el tőle milyen legyen, hogy te mit tudnál adni neki, hogy hova mennétek el együtt és mit csinálnátok. Készülj fel az érkezésére. Ha ezt megfogalmazod és leírod még közelebb kerülsz a megvalósuláshoz.


Ahogy az egyik könyvem írja -amit nem valami félfogyatékos elmebeteg írt- az ezzel kapcsolatos pozitív megerősítés így hangzik:


"Tudom hogy már megvan az igazi, és most megjelenik az életemben"

2015. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanulj, de csak a hasznos tantárgyakat, amiket fogsz is használni a későbbiekben. Többit sz@d le.


Bárcsak én is ezt tettem volna.

2015. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!