Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs életkedvem/célom,...

Nincs életkedvem/célom, valaki aki ugyan így gondolkodott?

Figyelt kérdés
Egész életemben sosem érdekelt semmi se, nem is akarok semmi se lenni egyszerűen nem izgat semmi. Rossz tanuló vagyok, minden évben pótvizsgázok és a legjobb jegyem eddig 1-1 db hármas volt... Egyszerűen nincs ami ösztönözne mert nincs kedvem az unalmas monoton élethez hogy: munka, számla, probléma, hogy fogok megélni stb. hülyeségekre amik rám várnak. A baráti körömben mindenkinek van már éretségie vagy valami komoly életcélja. Elhiszem hogy az élet nem könnyű meg nehéz meg minden de hogy ilyen unalmas legyen... Esetleg valaki aki ugyan így gondolkodott és vitte is valamire? Vagy csak felidegesítettem ezzel és szét akar oltani? (17/F)

2014. szept. 17. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Válaszolj meg egy egyszerű kérdést: ha rohadt vagy bármit tnaulni vagy kezdeni magaddal, de mgé leglaább próbálkozni is, hogy akarsz nem éhen dögleni, ha anyu-apu már nem fog bírni eltartani téged? Vagy neked az életcél, hogy otthon rohadj anyu szoknyája mellett?
2014. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem idegesítettél fel vele, de tegyünk egy próbát, hátha nekem sikerült, és változik egy cseppet a hülye elképzelésed.

Anya-apa eltart ugye? Ők keményen dolgoznak azért, hogy neked jó legyen. Sőt, még élnek is..szerencséd van..MÉG. Mi lesz, ha reggel munkába menet egyiket elüti valami, másik halálos balesetet szenved? Te ott vagy a seggeden, 0 élettel. Tegyük fel van rokon, akihez el tudsz menni. Az se fog örökké élni, és egyik se nézi jó szemmel, ha élősködsz rajtuk. További teendők? Na? Semmi? Pontosan. Semmit nem fogsz tudni kezdeni magaddal, ha a szüleidet hirtelen valami váratlan csapás éri.

Sehova nem vesznek fel dolgozni, mert semmihez nem értesz, és semmi végzettséged nincs. Majd egyszer csak azt veszed észre, hogy a legjobb barátod egy büdös, koszos csöves, akit suliba menet minden reggel kiröhögtél.

Ez az élet kell neked? Ez már elég izgalmas? Hajrá!

2014. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hogyha huszonpárévesen még mindig eltartanak akkor inkább megdöglök valahol máshol, isten ments hogy még több teher legyek valaki számára
2014. szept. 17. 22:21
 4/22 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele abba, amit mondasz: "ha huszonpárévesen még mindig eltartanak".


Szerinted később mivel lesz másabb az életed, mint most? Huszonpárévesen is ugyanúgy a szüleid fognak eltartani, mert nem lesz munkád. Nem fogsz tudni semmiből se megélni.

2014. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Valami biztos fog érdekelni. Semmi? Zene, Sport, E-Sport, Színház, Tánc? Esetleg elvonulni Tibetbe valami papnak? Emberi kapcsolatok elemzése? Mások kiparodizálása? Ha tényleg semmi nem érdekel, akkor nagyon gyorsan keress valamit, TALÁLNOD KELL VALAMIT! Versírás? Könyvírás? Esetleg Tolkien tündérmeséi? Demográfia? Ha csak egy pici szikrát látsz, ragadd meg!
2014. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye vagy! Be fog nőni a fejed lágya csak túl késő lesz már akkor. El mondom a jelenlegi álláspontod mi. Gyárba fogsz szalagon 12 órázni éhbérért és szenvedsz egész életedben.

Vagy most nekiállsz tanulni, és tovább is tanulsz. És esetleg még vezető beosztásba is kerülhetnél, de a mostani jövőképed szerint a szalagmunkás dolog igaz rád! Biztos ezt akarod, engem nem nagyon érdekel én tudom mi akarok lenni és hogy mi leszek, teszek is érte és meg is fogom csinálni. De te tudod... Gondolkodj el ezen!

2014. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#5: hagyd, az ilyet nem fogja érdekelni, hogy segíteni akarsz rajta. Majd ha jönnek a kész tények, akkor fog magába nézni, hogy basszus elbsztm az életemet.
2014. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
a tanárom múltkor leba**ott hogy ő egész gyerekkorában tanult és mást se csinált csak tanult, és még tanult is mellette és annyit ért el vele hogy 1 tanár 1 szar iskolában ahol mindenki szarba se veszi. ebből azt akarom kihozni hogy sose volt élete és épp hogy megtud élni és ez azért nagyon elkeserítő
2014. szept. 17. 22:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon kilátástalan a helyzet. Nekem van egy szakmám és most érettségizek. De utána meg nem tom mi lesz, mert továbbtanulni nem akarok, a szakmunkát meg nem fizetik meg rendesen de hajtani azt tudnak. Nem tudom még hogy mi lesz velem, hát még azokkal akik sulit sem végeznek el...
2014. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nézd meg sőt nézze meg mindenki aki látja a linket, nézzétek meg egyedül, fülhallgatóval vagy fejhallgatóval a fejeteken és gondolkodjatok! Nekem segített mindig. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZlNI-MEBop4

2014. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!