Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az igaz hogy...

Szerintetek az igaz hogy valki 4-5 számot eltalál az ötös lottón?

Figyelt kérdés

Én valahogy egyre jobban hiszek abban hogy ilyen nincs. Mert gyerekkoromban 10évvel ezelőtt 1x volt az életemben 3-as om, aztán már kettesem se volt és most megint játszom 20 szelónként van egy kettesem... hát érdekes.



A másik hogy szerintetek mit érez az örömön kívül az aki nézi a tv-t és sorra húzzák ki a számait.(kérdőjel)


2015. márc. 28. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.


Hetente 1 milliárdot kaszál a szerencsejáték ZRT, aprópénz nekik ez a 3,4 milliárd amit ki kellene fizetni.

2015. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, annyi a bevételük, hogy a nyeremény semmiség.

Bár ha nyerni akarsz, akkor inkább skandináv, ott több az esélyed.

2015. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 a 35 millióhoz vagy 1 a 45 millióhoz. Ilyen esélyeknél már nem igen számít az esély maga. szerencsefaktor annál inkább.
2015. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Tudom hogy nincs sok köze hozzá de leírom mert azért ide vág:" Az a baj a lottózással, hogy pontosan ugyan annyi esélyed van nyerni ha játszol ha nem" Vagy valami közel hasonló idézetet olvastam egyszer és nagyon megtetszett :D
2015. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, de nem a véletlen műve alapján. Nézd napjaink eseményeit és magadtól rájössz a megoldásra.
2015. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!