Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitol szepulhet meg az arcunk?...

Mitol szepulhet meg az arcunk? Gondolok most pl arra hogy megcsinaltatjuk a szemoldokunket. Van meg valami ami rasegit?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
le fognak pontozni, de szerintem a smink is segíthet. azzal ki tudod hangsúlyozni az arcod előnyösségeit, és elterelni a figyelmet a kevésbé előnyös részeiről :) ugyanez a megfelelő hajjal is áll!
2015. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyakran moss arcot hideg,meg vízzel.

Nem árt ha használsz valami kenőcsöt,

pattanásokra meg miteszerekre.Arctornázz! :)

2015. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A megfelelő mennyiségű alvás, kiegyensúlyozott táplálkozás, megfelelő mennyiségű folyadékbevitel.

A smink is jó, de az arra való, hogy a szépet kiemeld.

2015. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) olyanokra gondoltam amit a kozmetikus meg tud csinalni
2015. ápr. 1. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Amiket leírtak előttem nagyon jók! :)


Szerintem a szemöldök szinte a leghangsúlyosabb részlete az arcnak, amivel nagyon sokat lehet javítani az összhatáson, meg nagyon sokat lehet rontani is, ha nincs jól eltalálva! Úgyhogy, ha bízol a kozmetikusodban és jól dolgozik, akkor szerintem azt mindenképp megéri vele kiszedetni, nem is kerül sokba. Ha esetleg el van szedve és egy két helyen "lyukak" vannak, jó minőségű szemöldökceruzával vagy szemöldökpúderral ki lehet javítani. Általában kerülendő a nagyon vékony szemöldök, egy természetesebb hatású, picit vastagabb a legjobb. Meg persze színben passzoljon a hajadhoz.

2015. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi epp most csinaltatom meg a hajamat is direkt elotte :) aztan johet a szemoldok renovalas
2015. ápr. 1. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!