Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik legyen, alberletet...

Melyik legyen, alberletet fizetni vay sajat lakast vasarolni es a hitelt fizetni?

Figyelt kérdés
Melyiket valasztanatok?
máj. 15. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Van őnerő? Kapsz annyi hitelt hogy vegyél ingatlant? Mer akk a saját...
máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Több tényezős , kereset kérdese hol talalható a kégli ki a tulaj stb . Én 100% nem vennék panelt vagy tarsasgenyóba semmit, csak hátránya van . Inkább jobb állapotú kisebb házat néznék önerőből, a hitelt elkerülném csok egyéb trükk bekalkulált veszteség röghözkötés .
máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Embertől függ: ha rendszeresen költöznél, akkor nyilván az albérlet jobb.
máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Én a saját lakást választanám.
máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van egy fél házam, fél telkem és majd öröklök mégegy házat apum után. Így én nem akarok évekig kuporgatni meg anyámmal élni közel 30 évesen, hogy összeszedjek egy lakásra pénzt, amiket most amúgy is irreálisan drágának találok - nem érnek annyit az ingatlanok, mint amennyibe most kerülnek. Így inkább albi.
máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ hogyan képzelem el a jövőmet. Ha olyan munkám lenne, amiben mobilitás kell, akkor albérlet. Ha nem számít ez, akkor vennék.


De lehetséges egy c verzió is. Veszek egy lakást némi hitelre, albérletbe vonulok, kiadom a lakást, annak árából törlesztek, és van egy hosszú távú befektetésem, ráadásul idős koromban lesz hová nyugdíjba vonulni.

máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!