Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-17 éves lányok, hol tartana...

16-17 éves lányok, hol tartanak az életben?

Figyelt kérdés
Barátok, iskola, suli, buli...stb.

#barát #iskola #buli #16-17 éves lányok #életcéljai
2015. ápr. 1. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
barátok, pasi, vásárlás, ruhák, buli
2015. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már ennyi idős korban is ez a kérdés? :D :D

Barátnőim voltak, suliban 10-11.-es lehettem, 11. osztályban előrehozott érettségi, buli és pasik még sehol sem volt.

2015. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miert , hol kellene tartaniuk?
2015. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok (majdnem 17), nem bulizok, nem pasizok (igaz, hogy szeretnék, de annyira nem érdekel, hogy más hobbijaimat megszüntessem miattuk).

És igen, barátok vannak, mert kinek nincsen? Örülök, hogy nekem sok van, és nagyon szeretek velük lenni a suliban (osztálytársaim). A sulira figyelek, leginkább azokra a tantárgyakra, amik érdekelnek, amiket tovább szeretnék vinni (matek, idegen nyelv).


Miért, szerinted hol tartsak 16 évesen?

2015. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátok: szinte nulla

Költözés óta szépen lekoptak, pedig próbáltam tartani a kapcsolatot. Nem sikerült új barátokat szereznem, illetve egyet de vele kb. évente egyszer találkozom. Szoktam beszélgetni interneten meg van pár internetes haverom. Néha chatelünk a régi barátaimmal.


Iskola, suli: (minthanemlenneugyanazlol) halogatom a dolgokat, leromlanak a jegyeim, aztán felhozom őket aztán elvesztem a motivációt aztán kezdődik elölről. Nem tanulok csak dolgozatok előtt vagy mikor rámjön a motivációroham. Firkálok a füzeteimbe. Próbálok nem elaludni vagy elájulni. Tanárokkal nincs bajom, osztálytársaim leszarnak. Nem zavarom az órát. Szinte sosem beszélek mert félek hogy kiröhögnek, kibeszélnek vagy hülyének néznek. Tapasztalataim alapján ez történik, vagy jobb(?) esetben meg sem hallják vagy direkt ignorálnak. Azért órán igyekszem válaszolni mert befolyásolja a jegyemet.

Kutatok kollégiumok után hogy hova felvételizzek meg mi kell hozzá.


Buli: semmi komoly

A bulihoz legközelebbi dolog az, mikor átmegyünk családi barátokhoz vagy kukoricát eszünk filmnézés közben.

Életemben nem voltam még igazi házibulin vagy diszkóban (gyanítom nem is engednének) csak szülinapi partin általánosban meg osztály/sulibulin.


Egyéb:

Suli után hazamegyek busszal, megcsinálok valami házi munkát, csinálok magamnak kaját, netezek, csinálok valami házifeladatot.

Nem kávézok, nem ittam még magam részegre, nem dohányoztam vagy drogoztam, volt már barátom, csókolóztam és szexeltem már.

Kiskoromban kitűnő tanuló voltam, sokat sportoltam, kézműveskedtem, versenyeket nyertem. Azóta ezt elb_sztam de már nem sírom el magam mások előtt és sokkal tágabb a látóköröm és elfogadóbb vagyok.

Rossz szokások: szájrágás, rossz tartás, motiválatlanság

Jó szokások: gondolatmenetek, megfigyelés

2015. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most azt hiszem a tanulást kivéve nagyjából meg vagyok elégedve magammal.

Az elmúlt egy évben fogytam 15 kilót, szerintem már a pasiknak is bejövök úgy-ahogy. Bulizni járok, bár nem mindegyiket sikerül összehozni, mert nem pont jó helyen lakok... Pasim nincs, most éppen utálom őket, de remélem lesz egyszer... minél előbb :'D A tanulást mostanában magamhoz képest nagyon elhanyagoltam, elvesztettem a motivációmat, ahogy a fogyáshoz is, pedig szeretnék még legalább 3 kilót leadni :/ És ami még probléma: nem tudom merre tovább.... még a faktválasztás is kérdés a fejemben, pedig 1-2 hónap múlva le kell adni a jelentkezést.

16/L

2015. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem nincs sok barátom, de rájuk vigyázok, hogy meg is maradjanak. Fontos, hogy ne akarj más lenni, mint aki vagy, mert előbb utóbb bekattannál tőle. :) Van egy barátom, aki mindennél fontosabb :) Hálás vagyok, hogy összejöhettem vele, mert sokszor segít nekem, ha magam alatt vagyok, vagy ha épp nem úgy alakul valami, ahogy szeretném :)

Hála az égnek nekem olyan a fejem, mint a szivacs, úgyhogy nincs gondom a tanulással, mindent egyből megjegyzek :P Hála egy kissé magányosabb és tragikusabb időszaknak, pontosan tudom, hova szeretnék menni, így a fakt választás és a továbbtanulás is ki van már tűzve :)

Bulizni nem járok, nem látom értelmét, hogy ismeretlen emberek között vonaglással töltsem az időt, inkább elmegyek a barátaimmal moziba, vagy itthon töltöm el az időmet, esetleg sportolok.

Sportolással kapcsolatban: minél több, annál jobb :D jelenleg rendszeresen kosarazom, teniszezem, néptáncolok, röpizek :) nagyon sokat segített az önképem javításán :)

Hát azt hiszem, ennyi :)

2015. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulok mint jószág',hogy később jó munkám és fizetésem legyen. Ha lesz még szabadidőm,több nyelven szeretnék megtanulni. Nyáron valami diákmunkát vállalok majd. Barátaim vannak,pasizni meg ráérek még.
2015. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!