Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idáig azt hangoztatták hogy...

Idáig azt hangoztatták hogy az anyatej megvédi a babákat a vírus ellen, vagyis részben, most meg egy 3 hónapos csöppséget tartanak életben gépekkel. Vajon Ő anyatejes?

Figyelt kérdés
Nem mondanak semmi konkrétabbat,az én babám is 3 hónapos,és teljes átérzem hogy mit élhetnek át a szülők.Szegény kicsi,annyira szurkolok neki. Idáig ellene voltam az oltásnak,de mostmár egyre jobban felé húzok. Ti hogy látjátok?
2009. dec. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos, anyatejes, mi is nagyon félünk, ellene voltunk az oltásnak de egyre bizonytalanabb vagyok, szinte már ki se merem vinni az utcára, nem tudom mi tévők legyünk, de mi is hajlunk mostmár az oltás felé, nagyon sajnálom a 3 hónapos kisbabát és nagyon bízom benne, hogy meggyógyul.
2009. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Sziasztok! Egyszerűen nem értem,hogy miért gondolkoztok még mindig,hogy beoltassátok-e magatokat. Nem csak a saját életetekkel,hanem a babátok életével is játszatok. Csak Magyarország csinál ilyen kérdést ebből az oltásból,szerintem gondolkodjatok tiszta ésszel,és oltassatok. Attól még nem lett beteg senki,hogy beoltatta magát.És az anyatejből átmegy a hatóanyag,így a baba 6 hónapos koráig védett lesz. Remélem meggyőztelek titeket!!!!
2009. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokféle hír kering a neten, tv-ben. Még orvosoktól is hallottam, hogy átmegy anyatejen keresztül a védettség, ha az anyuka be van oltva. DE! Ilyen orvos aki ezt mondja, kevés van! A nagyobb százalék szerint az anyatejen nem mennek át az antitestek, tehát nem véd az újinfluenza ellen! Az anyatej "pusztán" a baba immunrendszerét erősíti. De ez nem elég az újinfluenza ellen. Kerüljétek a tömeget, és aki hozzátok jàr, legyen oltva lehetőleg. Én 2-3 hét múlva szülök, és 6 hósan beoltatom a babát, ha lesz még akkor járvány. De ez mindenkinek a saját döntése. Megértem, akik oltásellenesek, eleinte én is határozottan az voltam. De megváltozott a véleményem. Beoltattam az akkor 16 hónapos kisfiamat is, és azóta megnyugodtam. Addig tiszta para voltam.
2009. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 11:24es hozzászólónak üzenném, hogy külföldön több országban nincs így túllihegve ez a H1N1 ügy. Még csak fel sem merül bennük az oltás, mivel influenza eddig is volt.

Nagyon örülnék, ha a H1N1 statisztikák és hírek mellé párhuzamosan bemondanák a sima influenza hasonló adatait is. Szerintem meglepődnénk, hogy hányan halnak meg a normál influenza szövődményeiben!! És érdekes, hogy egy hír sem szól azokról, akik elkapták a H1N1et és meggyógyultak ...

2009. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!