Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon vékony...

Szerintetek nagyon vékony vagyok? Szeretnék hízni de sajnos nem tudok.

Figyelt kérdés

175 cm és 47 kg vagyok, én nagyon vékonynak találom magam és nem érzem jól magam a bőrömben. Szeretnék végre hízni, de sehogy se akar összejönni, pedig tényleg sokat eszem, és szeretek nassolni is.

[link]

itt a kép is, hogy milyen vékony vagyok

Ha van valami jó ötletetek szívesen fogadom őket.



2015. ápr. 1. 20:33
1 2 3
 1/24 rolrif84 válasza:
100%

Szerintm tök jól nézel ki! Hízni úgy tudsz ha több kalóriát viszel be, mint amit elhasználsz!

Egy kis segítség: [link]

2015. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :), és köszi a tippet :)
2015. ápr. 1. 20:42
 3/24 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy nagyon szép alakod van,én mindent megadnék ha ilyen csinos lehetnék.Ne hízz,később ha teherbe esel vagy csak megidősödsz nagyon jól fog jönni,hogy nem 65-ről indultál.Szerintem.Én 3 cm-el alacsonyabb és 80 kg vagyok.Ruhákkal tudod magad teltebbnek mutatni,ha annyira zavar.Ha nagyon nem tudsz hízni egyébként egy pajzsmirigy vizsgálat nem árthat.
2015. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :), hát azért jó lenne legalább egy 10-el többnek lenni XD, hát eddig azt mondták hogy genetikailag vagyok ilyen, szüleim is vékonyak voltak ennyi idősen :/
2015. ápr. 1. 20:48
 5/24 anonim ***** válasza:
Én irigyellek.
2015. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

nagyon nem vagy képben ha a nassolással szeretnél "hízni".

hízást értelmes ember a forma,vagyis az izomzat felszedésére érti,mert az izmoktól lesz formás a test,nem a zsírtól.

a sárga kapszula online könyvre keress rá olvasd el,akár többször is,nem hosszú és remélhetőleg mindenre fény derül,hogyan is kell enni és edzeni ennek érdekében.

és igen,eléggé izomtalan vagy,de ez egy sokkal jobb alap,mintha hájasról kellene indulnod,mert így elég gyors lehet a változás,ha rendbe rakod a kajálást és elkezded az edzést.

2015. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én is kb. hasonló súly-magasság aránnyal rendelkezem, és tök jól érzem magam a képedet látva, teljesen jól nézel ki.

Én is mindig vékonynak érzem magam, ráadásul ha sikerül pár kg-t felszednem, máris úszógumi lesz belőle, ami nagyon viccesen hat mikor mellette csak deszkákból és pálcikákból állok :D

De a te képedről nekem egyáltalán nem jut eszembe kóros soványság.

2015. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Fiúként azt mondom, hogy tökéletes alakod van, ne akarj változtatni.

Ez a "jaj de sovány vagy" csak a nagyszülők szövege.

2015. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

20:51

köszi :)


20:53

félreértés ne essék nem nassolással szeretnék hízni, elkezdtem már edzeni is, változtatok az étrendemen is majd, rendben rákeresek és elolvasom


20:56

jó neked te legalább azért tudsz hízni is , én ha az év végére felszedek 1 kilót akkor sokat mondtam, 47 kilóra is 8 év alatt jött rám annyi XD


20:58

köszi :), hát ahhoz képest hogy a nagyszülők szövege elég sokan mondták már nekem hogy úgy nézek ki mint egy anorexiás :(

2015. ápr. 1. 21:06
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem bejösz :) Én sem vagyok kövér,minek is elég az izom,zsir nem szép :D

F/20

2015. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!