Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 éves férfi vagyok, de az...

24 éves férfi vagyok, de az átlagnál egy picivel vékonyabb a hangom, mint a legtöbb férfinek és ezért néha melegnek is néznek sajnos. Létezik erre valami megoldás, mármint a beszédhang mélyítésére?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
cigaretta, futballmérkőzéseken való őrjöngés, stb...
2014. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

járj sokat koncertre, pipázz

illetve ha egészségesebb megoldást akarsz talán a fül-orr-gégészeten segíthetnek

2014. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha őrjöngök, ordítok azt tényleg segít? :D
2014. szept. 18. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem segít. Ideiglenesen berekedsz, de az elmúlik. A hang olyan, amilyen.
2014. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerek egy biztonsági őrt, akiről ha nem látod meg nem mondanád hogy férfi közben egy elég nagydarab, kopasz hapsi. Próbáld meg elfogadni magad, mást nem tudsz tenni! Mindenki olyan, amilyen. Ez is a részed és ha valaki szeret elfogadja.
2014. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Aha, fogadjam el magam...

Mégis, hogyan szerezzen valaki barátnőt, ha homárnak nézik...?

2014. szept. 18. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ja és ettől most jobb neked? Ez ellen nem tudsz mit tenni. A lányok se olyanok, hogy meghallják a hangod aztán otthagynak.. Ismerkedésre van esélyed, az már a te bajod ha elszúrod.
2014. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne öltözz homárnak!
2014. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
27%

Kérdés,hogy meg vannak-e a tökeid,és működnek is?

Tesztoszteron(férfihormon)-ra van szükséged.

De ne az orvoshoz rohanj receptért,hanem a KONDITEREMBE !

A rendszeres súlyemelgetés a konditeremben beindítja a tesztoszteron termelést.Fogod is tapasztalni már 1órás edzés után is,hogy mélyül kicsit a hangod,majd néhány óra múlva visszaáll.Választhatsz más sportot is,a lényeg hogy ne hajtsd túl magad annyira,hogy kiköpd a tüdődet,mert akkor megint csak elvékonyodik a hangod.

2014. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, képzeljétek, én pl. fiatalabb koromban pont, hogy beszóltam egy magas hangú fiúnak. :D Már nem tudom mit mondott nekem, de ismerkedős duma volt, mire én: Ja, bocs nem, túl magas a hangod. :D
2019. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!