Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Extrém vékony, extrém nehezen...

Extrém vékony, extrém nehezen fejlődő vagyok (sajnos). Krumplit ehetek e? (csirkehússal)

Figyelt kérdés
Tehát enném a pl a sültkrumplit, rizst váltogatva hússal, zöldséggel. Edzés után fél adag zöld Jumbo, egyébként étkezések közt ha belefér, akkor protein turmix. Vitaminnak pedig a Men's Arginmax-ot gondoltam C-1000-el kiegészítve.
2015. jan. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sültkrumplit semmiképp se, max. ha kókuszzsírban sütöd ki, de az nem éri meg szerintem, esetleg ha nagyon vágysz rá. Főtt krumplit elvileg lehet enni, de szerintem a krumplit amúgy is nehezebb megenni, kevesebb benne a szénhidrát, tehát többet kell belőle enni. Akkor már inkább TK tésztát egyél ha unod a rizst. Vagy más gabonákat: bulgur, köles, zabpehely. Étkezések között ne igyál szerintem proteint, akkor már inkább csinálj zabpelyhes fehérjeturmixot, és azt tekintsd étkezésnek.
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha tényleg "extrém" esetről van szó akkor (kb. bármit) ehetsz, de ha már krumpli akkor sem túl jó választás a sültkrumpli, tele van felesleges zsírral.
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!