Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este egyedül kell hazajönnöm,...

Este egyedül kell hazajönnöm, de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megyek ma gitározni és negyed 9-kor érek haza. Mivel anya dolgozik egyedül kell hazajönnöm. A lakáshoz legközelebbi buszmegálló-ahol megáll a busz- egy erdős rész. Alig van világítás. Aztán végig kell jönnöm egy lakóparkon, végül egy tele (kötözködő) hajléktalanokkal tele környéken. Nagyon rossz környéken lakunk, itt van a legtöbb lopás, rablás, betörés.

14/L


2015. ápr. 3. 10:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak többször is lesz ilyen mikor egyedül kell hazjönnöm és nem maradhatok itthon minden ilyen alkalomkor :(
2015. ápr. 3. 11:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj a mai alkalommal maradj otthon vegyél fel facebookra ismerősnek és legközelebb időben irj és küldök érted vkit vagy én magam kisérlek el vissza úgy biztonságos
2015. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Tejóég!! Ne higgy az utolsónak! Ne bizz meg ismeretlemekben, mert lehet, hogy pont ők fognak elrabolni.
2015. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én bennem meg lehet bízni nem vagyok ember rabló sőt nem lenne értelme főleg mert a szüleimmel és két kisebb testvéremmel élek és mivel van hugom nővérem bátyáim van akikre vigyázzak én inkább védelmező vagyok a családunk becsületes apám volt katona és ha akarod a nevem és lakcimem is elárulom a városban minden ember tanusithatja nem vagyok rossz ember inkább tisztelettudó becsületes ráadásul büntetlen elő életü 20 éves
2015. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Taxit nem tudsz hívni? Vagy túl messze laksz onnan?
2015. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Hazaértem, minden rendben ment :)

kb. 2 hét múlva koncert az Omegának :) És még Árkád futás, foci mérkőzés :)

Annyi pénzt kaptam hogy elég legyen buszra. Anya sosem költ taxira.

2015. ápr. 3. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!